Kotłownie, systemy ogrzewania budynków użyteczności publicznej i szkół w Warszawie i okolicach

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem świadczymy również usługi z zakresu ogrzewania budynków użyteczności publicznej, na które składają się m.in: montaż, przeglądy (konserwacje) oraz naprawy pieców gazowych. Swoje usługi kierujemy do instytucji, urzędów, szkół, obiektów użyteczności publicznych w obrębie województwa mazowieckiego – Warszawy, Pruszkowa, Raszyna oraz okolic.

Kotłownie w obiektach użyteczności publicznej 

Urzędy czy szkoły to z reguły miejsca o dużej powierzchni, dlatego realizacja systemu grzewczego wymaga większego nakładu pracy i to już na etapie planowania instalacji. To, co należy wziąć pod uwagę to m.in. to, czy chodzi głównie o zapewnienie komfortowej temperatury w pomieszczeniach czy również ważny jest dostęp do odpowiedniej ilości wody użytkowej. W budynkach użyteczności publicznej z powodzeniem można stosować takie rozwiązania jakim są nowoczesne piece i kotły gazowe. W ofercie producentów znajdują się piece gazowe dedykowane do zastosowań komercyjnych. W przypadku tego typu urządzeń nawet jeden kocioł gazowy o odpowiedniej mocy może w pełni pokryć zapotrzebowanie na ciepło w danym budynku. Niekiedy jednak lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie kaskad składających się z kilku urządzeń o mniejszej mocy. Największą popularnością w przypadku obiektów o większej kubaturze cieszą się kondensacyjne kotły gazowe, które występują w wielu przedziałach mocy. 

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się montażem i serwisem kotłów gazowych w miejscach użyteczności publicznej?

Napisz lub zadzwoń do nas

Ogrzewanie budynków użyteczności publicznej – zakres naszych usług 

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie podłączania i konserwacji systemów ogrzewania, które obejmują

Montaż pieców gazowych w budynkach użyteczności publicznej

Wykonujemy kompleksowe instalacje gazowe w obiektach, placówkach użyteczności publicznej. Nowoczesne kotły gazowe to bezpieczny i wydajny sprzęt, który posiada wiele udogodnień. Nasi fachowcy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia, które umożliwiają wykonanie szeregu prac montażowych zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i instytucjach i przedsiębiorstwach, gdzie potrzeba sprzętu większego kalibru. 

Serwis i naprawa pieców gazowych w budynkach użyteczności publicznej

Jako specjaliści od lat z powodzeniem wykonujemy naprawy pieców i kotłów gazowych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam serwisować piece gazowe praktycznie wszystkich marek, w tym zarówno te nowe, jak i starsze. 

Przeglądy pieców gazowych w budynkach użyteczności publicznej

Dokonujemy przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych kotłów gazowych w obiektach użyteczności publicznej nie tylko w sezonie grzewczym, ale przez cały rok. W ramach przeglądu pieca gazowego zawsze przeprowadzamy badanie szczelności. 

Systemy grzewcze do szkół

Zdaniem eksperta 

Utrzymanie odpowiedniej temperatury w szkołach ma ogromne znacznie dla zdrowia i koncentracji uczniów. Zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska temperatura może mieć przełożenie na jakość przyswajanej wiedzy. Aby sprostać temu wyzwaniu, konieczny jest odpowiednio dopasowany i sprawny system grzewczy. Szerokie możliwości w tym zakresie dają kotły gazowe, które dodatkowo można zaprogramować tak, aby sterowanie nimi było w zasadzie bezobsługowe. Z praktycznego punktu widzenia wiąże się to z dużym komfortem użytkowania – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek

Systemy ogrzewania w budynkach użyteczności publicznej – jakie marki serwisujemy w Warszawie, Pruszkowie, Raszynie i okolicach?

Serwisujemy piece gazowe następujących producentów:

Do kogo w Warszawie i okolicach kierujemy swoje usługi z zakresu ogrzewania budynków użyteczności publicznej?

Swoje usługi kierujemy do instytucji, urzędów, firm, szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia, obiektów sakralnych itp. Zasięgiem naszego działania objęta jest Warszawa (wszystkie dzielnice: Ursus, Rembertów, Ochota, Włochy, Białołęka, Praga Północ, Wilanów, Wesoła, Ursynów, Bielany, Wola, Żoliborz, Wawer, Bemowo, Praga Południe, Mokotów, Centrum, Targówek) oraz pobliskie miejscowości, takie jak Raszyn, gdzie znajduje się siedziba firmy, Pruszków, Kobyłka, Michałowice, Góra Kalwaria, Józefów, Piaseczno, Sulejówek i okolice. 

Kotłownie – cennik 

Cena ustalana jest indywidualnie w oparciu o wielkość i rodzaj prac montażowych i serwisowych. Wielkość naszych prac podlega indywidualnej wycenie, która uwzględnia m.in. potrzebne materiały, charakter prac itp. 

Szukasz montera do montażu pieca gazowego?

Skontaktuj się z naszą firmą, która zadba o bezpieczny montaż kotła gazowego

Inne usługi, oprócz montażu pieców gazowych, które świadczymy w Warszawie, Pruszkowie i okolicach 

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu serwisu i naprawy pieców gazowych. Wykonujemy także okresowe przeglądy i konserwacje kotłów gazowych, na które składają się m.in. czyszczenie, kontrola szczelności instalacji i stanu poszczególnych części. W odpowiedzi na rosnące zapytania naszych Klientów, działalność firmy Proserwis rozszerzyliśmy także o usługi z zakresu instalacji i ogrzewania budynków użyteczności publicznej.