Nasze lokalizacje

Siedziba naszej firmy Proserwis mieści się w Raszynie, ale swoje usługi kierujemy także do Klientów z Warszawy i okolic w obrębie 30-50 km. 

Warszawa 

Warszawa to największe miasto w Polsce położone w województwie mazowieckim. W skład miasta wchodzi 18 dzielnic: Mokotów, Praga Południe, Praga Północ, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów

Pruszków

Pruszków jest częścią aglomeracji warszawskiej. Z Warszawy do Pruszkowa prowadzą Aleje Jerozolimskie. Pruszków graniczy z Michałowicami, Brwinowem, Ożarowem Mazowieckim, Piastowem. 

Legionowo, Jabłonna, Wieliszew, Nieporęt

Legionowo należy do aglomeracji warszawskiej, znajduje się w odległości około 22 km od stolicy. 

Jabłonna, podobnie jak Wieliszew i Nieporęt to wsie mieszące się w województwie mazowieckim.

Łomianki

Łomianki to miasto w województwie mazowieckim zaliczane do aglomeracji warszawskiej. Znajduje się 14 km od centrum Warszawy przy drodze krajowej nr 7. 

Zielonka

Zielonka leży w powiecie wołomińskim. Gmina Zielonka należy do Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Marki, Ząbki

Marki oraz Ząbki to miasta w powiecie wołomińskim należące do aglomeracji warszawskiej, usytuowane około 12-15 km od centrum Warszawy. 

Kobyłka

Kobyłka to miasto w województwie mazowieckim, około 17 km od centrum Warszawy. Ma dogodne połączenia autobusowe oraz kolejowe ze stolicą. 

Wołomin

Wołomin położony jest około 20 km od centrum Warszawy. Prawdopodobnie miasto to powstało koło XV wieku. Wołomin jest członkiem związku Miast Polskich.

Sulejówek, Halinów, Wiązowna

Sulejówek to miasto położone w odległości 22 km od Warszawy. Graniczy z Wesołą (od zachodu), Zielonką (od północy), Gminą Halinów (od wschodu), Gminą Wiązowna (od południa). 

Otwock, Karczew

Otwock to miasto w województwie mazowieckim nad rzeką Świder. Graniczy m.in. z Karczewem. 

Józefów 

Józefów leży w powiecie otwockim przy ujściu Świdra do Wisły. Na terenie Józefowa znajduje się część Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. 

Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Lesznowola

Piaseczno to miasto powiatowe, sąsiadujące z warszawskim Ursynowem. W 2010 roku zostało uznane przez magazyn Forbes za najbardziej atrakcyjne miasto dla biznesu. Sąsiaduje z Lesznowolą. 

Konstancin Jeziorna leży około 20 km od centrum Warszawy. Powstało w wyniku połączenia miast Skolimów-Konstancin i Jeziorna oraz kilku wsi. 

Góra Kalwaria

Góra Kalwaria to miasto w powiecie piaseczyńskim, położone nad Wisłą w odległości ponad 30 km od Warszawy. 

Grodzisk Mazowiecki, Milanówek

Grodzisk Mazowiecki, podobnie jak Milanówek leży na Równinie Łowicko-Błońskiej. Oba miasta należą do powiatu grodziskiego. 

Nadarzyn

Nadarzyn to gmina wiejska w województwie mazowieckim, mieszcząca się w powiecie pruszkowskim. Leży przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 8 z drogą wojewódzką nr 720. 

Piastów, Michałowice

Piastów graniczy z warszawską dzielnicą Ursus oraz takimi gminami, jak Michałowice, Ożarów Mazowiecki, Pruszków. 

Brwinów, Błonie

Brwinów leży około 25 km od Warszawy w powiecie pruszkowskim. Jest częścią Trójmiasta Ogrodów. 

 

Błonie to miasto znajdujące się w powiecie warszawskim zachodnim na równinie Łowicko-Błońskiej. 

Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, Izabelin

Ożarów Mazowiecki leży nad Kanałem Ożarowskim, należy do aglomeracji warszawskiej. Do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać komunikacją miejską z Warszawy. Przez OM przebiega także linia kolejowa Warszawa Zachodnia – Frankfurt nad Odrą. 

Stare Babice to wieś w województwie mazowieckim przy drodze wojewódzkiej nr 580. Sąsiaduje z gminą wiejską Izabelin.