O nas

Witamy w świecie trafnych decyzji oraz udanych inwestycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy długą żywotność serwisowanego naprawianego i montowanego przez nas sprzętu, a co za tym idzie zadowolenie i spokój naszych Klientów.Oferujemy serwis oraz monaż kotłów gazowych na terenie Warszawy oraz pobliskich miejscowości.

logo3
Nasza infolinia jest czynna 24 godziny na dobę. Zapewniamy szybki czas reakcji. Naprawy wykonujemy na bieżąco. Posiadamy magazyn części zamiennych do wiodących marek na rynku. Dysponujemy częściami dostępnymi od ręki, dzięki czemu nasi Klienci w krótkim czasie od zgłoszenia usterki mogą cieszyć się sprawnym sprzętem. Oferujemy serwis i montaż pieców gazowych takich marek jak: Junkers, Buderus, Viessmann, Vaillant, Saunier Duval, Termet i De Dietrich.Wprowadzamy na rynek nową jakość w obsłudze Klientów. Oferujemy roczne umowy serwisowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi Klienci mogą spać spokojnie.

To my przypominamy o terminie corocznej konserwacji, która jest niezbędna, aby przedłużyć żywotność kotła gazowego. Takie rozwiązanie wiąże się również z niższymi kosztami usługi. W module współpracy ze stałymi klientami zakładamy tzw. karty kotła. Podejmiemy również zlecenia związane z budową kotłowni gazowych, modernizacją kotłowni bądź z montażem instalacji gazowych. Jesteśmy otwarci na współpracę ze wspólnotami mieszkaniowymi oraz administracjami osiedlowymi w temacie przeglądów instalacji gazowych i konserwacji.W naszej ofercie wyróżniamy również montaż oraz naprawy instalacji centralnego ogrzewania.Na wszystkie nasze działania ? montaże, instalacje, naprawy ? udzielamy gwarancji. Oczywiście gwarancje są udzielane również na wymieniane części.Zapraszamy do współpracy.