Kotły, piece gazowe Vaillant – montaż, serwis, konserwacja Warszawa i okolice

Oferujemy serwis oraz montaż pieców gazowych Vaillant. Świadczymy pełen zakres przeglądów gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, które pozwalają nam wykonywać kompleksowe usługi serwisowe. Opieramy się na doskonałej znajomości budowy oraz zasad działania pieców Vaillant. Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu oraz odpowiedniemu zapleczu technicznemu oferujemy najwyższej jakości usługi serwisowe tych urządzeń w Warszawie, Pruszkowie, Raszynie i okolicach.

Vaillant – producent pieców gazowych

Vaillant to jeden z wiodących producentów rozwiązań w zakresie ogrzewania, chłodzenia, energii odnawialnej, fotowoltaiki. W Polsce firma ta obecna jest od 1992 roku, ale jej historia sięga znacznie wcześniej, bo pierwsza spółka Vaillant powstała już w 1874 roku. Od tego czasu firma Vaillant niezmiennie utrzymuje pozycję lidera w zakresie rozwiązań grzewczych i wentylacyjnych. Jako spółka rodzinna ukierunkowana jest głównie na stosowanie innowacyjnych rozwiązań, mając na uwadze troskę o środowisko naturalne.

Piece gazowe Vaillant – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

Prowadzimy firmę w Raszynie, która zajmuje się naprawami pieców gazowych marki Vaillant, przeglądami, konserwacją, a także ich podłączeniem. Oferujemy też czyszczenie pieców i kotłów gazowych Vaillant, regeneracje części i podzespołów oraz analizę spalin. Celem naszej działalności jest zapewnienie bezpiecznej, długotrwałej i ekonomicznej pracy urządzenia. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie w serwisowaniu i konserwacji kotłów gazowych Vaillant pozwala nam rzetelnie wykonywać powierzone prace. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając profesjonalną obsługę.

Zbliża się przegląd Twojego pieca marki Vaillant?

W celu instalacji lub przeglądu kotła skontaktuj się z Nami

Montaż pieców gazowych Vaillant w Warszawie, Pruszkowie, Raszynie i okolicach

Oferujemy profesjonalną instalację kotłów gazowych wraz z całą automatyką, niezbędną do komfortowego użytkowania. Instalatorzy z firmy Proserwis zawsze postępują zgodnie z wytycznymi producenta. Przeprowadzamy także próby szczelności urządzeń firmy Vaillant. Badanie to ma na celu ocenić szczelność i sprawność instalacji – w przypadku, gdy w rurach przenoszących gaz pojawią się przecieki, wzrasta ryzyko większego zużycia gazu. W skrajnych przypadkach nieszczelne rury mogą prowadzić do takich sytuacji, jak wybuchy gazu czy pożary. 

Oprócz montażu kotłów gazowych Vaillant zapewniamy również przygotowanie całego projektu instalacji grzewczej. Jest to jeden z ważniejszych etapów inwestycji – zarówno dla instalatora Vaillant, jak i właściciela danego budynku, ponieważ pomaga zobrazować, jak wszystko będzie wyglądało

Klienci, którzy decydują się na skorzystanie z usług naszej firmy zawsze zadowoleni są ze wszystkich wykonanych prac. Montaż kotłów Vaillant wykonujemy bowiem z najwyższą dokładnością, ponieważ najważniejsze jest dla nas zadowolenie i bezpieczeństwo Klientów i ich rodzin. 

Jakie urządzenia gazowe marki Vaillant instalujemy?

Zajmujemy się instalacją pieców gazowych Vaillant:

  • Tradycyjnych;
  • Kondensacyjnych;
  • Wiszących;
  • Stojących;
  • Jednofunkcyjnych;
  • Dwufunkcyjnych;
  • Z otwartą komorą spalania;
  • Z zamkniętą komorą spalania.

Montujemy wszelkie kotły gazowe Vaillant, w tym m.in. modele: ecoTEC plus, ecoTEC exclusive, ecoTEC intro, ecoTEC pure. Oprócz tego zajmujemy się również instalacją systemów regulacji do pieców. Dzięki temu Klienci mają maksymalnie ułatwioną obsługę urządzenia grzewczego, która niekiedy może odbywać się nawet przez aplikację w telefonie. Doradzamy również w kwestii ubiegania się o dostanie dofinansowania na wymianę kotła gazowego. 

Wszystkie osoby, które zainteresowane są naszymi usługami, zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz zachęcamy do kontaktu. 

Naprawa kotłów gazowych Vaillant

W razie potrzebyoprócz montażu kotłów Vaillant, wymieniamy także niesprawne części oraz podzespoły. Sprawdzamy nanometr, płytę główną, naprawiamy całą armaturę gazową. Staramy się tak szybko jak to możliwe reagować na każde zgłoszenie, a dla swoich Klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę – oferujemy naprawy pieców gazowych 24h. Wykonujemy analizę spalin, która pozwala nam stwierdzić, czy wydajna i bezpieczna jest praca pieca Vaillant. Nie usuwamy usterki tylko na chwilę – zawsze staramy się znaleźć przyczynę problemu. 

Jakie kotły gazowe Vaillant serwisujemy?

Serwisujemy różne kotły gazowe marki Vaillant. Znaczną część produktów tej marki stanowią gazowe kotły kondensacyjne, które dzięki swojej budowie są w stanie schłodzić spaliny do znacznie niższej temperatury niż kotły konwencjonalne, a przez to wykorzystać większą ilość energii, która w tradycyjnych kotłach uchodzi przez komin. Naprawiamy kotły gazowe Vaillant jednofunkcyjne, dwufunkcyjne, z otwartą, jak i zamkniętą komorą spalania. 

Twój piec marki Vaillant odmówił posłuszeństwa?

Oddaj go w ręce specjalistów!

Konserwacja, przeglądy pieców i kotłów gazowych Vaillant

Zdaniem eksperta 

Zajmujemy się również przeglądami technicznymi kotłów gazowych Vaillant, które stanowią niezwykle ważny element dla efektywnego i sprawnego działania urządzenia. Regularnie wykonywane przeglądy urządzeń grzewczych (minimum raz do roku) pozwalają na obniżenie kosztów ogrzewania, a przy tym zwiększają czas bezawaryjnej pracy pieca – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek

Serwis, montaż, przeglądy pieców gazowych innych marek

W ramach kompleksowych usług serwisowych kotłów gazowych podejmujemy się napraw i konserwacji pieców innych marek, takich jak FerroliImmergasATAGSaunier DuvalJunkersACVBoschBuderusDe DietrichTermetViessmannWolf, Riello. Są to uznani producenci w zakresie rozwiązań grzewczych.

Gdzie poza Warszawą, Raszynem, Pruszkowem montujemy i serwisujemy kotły gazowe?

Zasięgiem naszego działania objęte są: Warszawa (dzielnice, takie jak: Wola, Wesoła, Ursus, Targówek, Żoliborz, Śródmieście, Włochy, Bemowo, Wilanów, Mokotów, Wawer, Praga Północ, Ochota, Praga Południe, Bielany, Rembertów, Białołęka, Ursynów), Raszyn, gdzie znajduje się siedziba firmy, Pruszków i okolice. Nasi Klienci pochodzą z takich miejscowości, jak m.in. Legionowo, Łomianki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Józefów, Góra Kalwaria