Kotły, piece gazowe Wolf – montaż, serwis, konserwacja Warszawa i okolice

Oferujemy usługę sprawnego montażu wszystkich kotłów grzewczych dostępnych w ofercie marki Wolf. Niezależnie od tego, jak bardzo skomplikowane jest to zadanie, nasi wykwalifikowani monterzy z uprawnieniami, poradzą sobie z nim. Świadczymy pełny zakres prac serwisowych pieców gazowych tego producenta dla Klientów z Warszawy i okolic. Wykonujemy okresowe przeglądy kotłów, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala indywidualnie dopasować rodzaj i model, tak aby był ekonomiczny i wydajny.

Wolf – producent pieców gazowych

Wolf GmbH jest niemieckim producentem nowoczesnych systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Firma powstała w 1963 roku i zajmowała się produkcją urządzeń do suszenia chmielu. Marka dba o wysokie standardy produkcji, aby urządzenia grzewcze spełniały wszelkie kryteria bezpieczeństwa i praktyczności.

Piece gazowe Wolf – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

W ramach naszej działalności zapewniamy szeroki zakres usług związanych z montażem, naprawą i konserwacją kotłów gazowych Wolf. Kluczem do rozwiązania wszelkich nieprawidłowości w działaniu pieca gazowego jest szybka lokalizacja usterki. Przywracamy sprawność funkcjonowania instalacji, regenerujemy poszczególne podzespoły oraz zapewniamy oryginalne części zamienne. Wykonujemy także okresowe oraz gwarancyjne przeglądy urządzeń, pozwalające stwierdzić czy użytkowanie kotła Wolf jest bezpieczne.

Montaż pieców gazowych Wolf w Warszawie, Raszynie i okolicach

Proserwis jest profesjonalną firmą zapewniającą kompleksową pomoc w instalacji kotłów gazowych Wolf na terenie Warszawy i okolic. Nasi fachowcy to pracownicy dysponujący bogatą wiedzą, doświadczeniem i niezbędnymi uprawnieniami. W zależności od potrzeb klienta projektujemy instalacje, wykonujemy wdrożenia systemu oraz oferujemy obsługę pomontażową pieców Wolf.

Jakie urządzenia gazowe marki Wolf instalujemy?

Niezależnie od tego, czy nasi Klienci potrzebują kotła grzewczego do nowego domu, czy do modernizacji systemu ogrzewania w starszym budynku, marka Wolf oferuje odpowiednie rozwiązania. Specjaliści z uprawnieniami przeprowadzą montaż kotłów gazowych Wolf:

  • jednofunkcyjnych i dwufunkcyjnych,
  • z otwartą lub zamkniętą komorą spalania,
  • kondensacyjnych i konwencjonalnych,
  • stojących i wiszących.

Zdaniem eksperta 

Przeszkolenie techniczne oraz odpowiedni sprzęt pozwala nam na instalację popularnych serii kotłów kondensacyjnych Wolf: FGB, CGB-2, CGB-2K, CGU-2k. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego modelu, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania oraz potrzeby. Zajmujemy się także montażem automatyki kotłów i przeprowadzamy Klientów przez proces uzyskania dofinansowania na wymianę pieca – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek

Naprawa kotłów gazowych Wolf

Pomagamy w przypadku problemów z uruchomieniem pieców gazowych Wolf lub ich nieprawidłowym funkcjonowaniem. Serwisujemy kotły gazowe: konwencjonalne oraz kondensacyjne w wersji wiszącej, stojącej, jednofunkcyjne i dwufunkcyjne. Wśród prac, które możemy dla Państwa wykonać, należy wymienić: lokalizację usterki, wymianę uszkodzonych części, regenerację podzespołów, kontrolę funkcjonowania wszystkich czujników.

Zauważyłeś nieprawidłowości w funkcjonowaniu kotła marki Wolf?

Skontaktuj się z nami, nasi fachowcy rozwiążą problem

Konserwacja, przeglądy pieców i kotłów gazowych Wolf

Każdy, kto zdecydował się na kocioł gazowy, liczy na jego bezproblemowe funkcjonowanie przez długi czas. Aby tak się stało, konieczne jest minimum raz w roku przeprowadzenie przeglądu jego stanu technicznego. Prewencyjna konserwacja w postaci czyszczenia i wymiany części zużytych, zapewnia jego bezpieczne i wydajne działanie. Wykonujemy eksperckie przeglądy przy użyciu nowoczesnych urządzeń.

Serwis, montaż, przeglądy pieców gazowych innych marek

Nasze doświadczenie pozwala nam podjąć się montażu i naprawy kotłów gazowych znanych na świecie producentów. Podejmiemy się instalacji:

Kwalifikacjom naszych pracowników można zaufać. 

Gdzie poza Warszawą, montujemy i serwisujemy kotły gazowe Wolf i inne?

Firma Proserwis realizuje usługi montażu, konserwacji i naprawy kotłów gazowych Wolf oraz innych marek na terenie całej Warszawy, a także miejscowości położonych od niej w granicach 50 km. Zapewniamy profesjonalne wykonanie prac związanych z instalacją grzewczą dla Klientów indywidualnych i firm m.in. z PiasecznaLegionowaŁomianekJózefowa.