Kotły, piece gazowe Junkers – montaż, serwis, konserwacja Warszawa i okolice

Zajmujemy się montażem, serwisem i naprawą kotłów gazowych od najlepszych producentów, w tym pieców gazowych marki Junkers. Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, której częścią jest Junkers, to jeden z największych na świecie producentów elementów techniki grzewczej oraz urządzeń do podgrzewania wody użytkowej. Kotły gazowe Junkers od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, co jest dowodem ich wysokiej jakości.

Junkers – producent kotłów gazowych 

Od ponad 100 lat firma Junkers dba o komfort oraz ciepło użytkowników, oferując wysokiej jakości, przyjazne środowisku i proste w obsłudze kotły gazowe Junkers. Założycielem marki był Hugo Junkers, który początkowo zajmował się konstruowaniem silników gazowych do maszyn elektrycznych. Przez wiele lat swojej obecności na rynku firma zdążyła wprowadzić do obiegu wiele różnych rozwiązań z zakresu techniki grzewczej. Są to m.in. kotły kondensacyjne i konwencjonalne Junkers, a także liczne akcesoria do urządzeń kondensacyjnych. Warto też dodać, że Junkers dostarcza rozwiązania w postaci zasobników ciepłej wody użytkowej oraz zasobników buforowych. 

Piece gazowe Junkers – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

W ramach serwisu kotłów Junkers zapewniamy naprawę wszystkich urządzeń grzewczych tej marki. Kluczem do rozwiązania zaistniałego problemu jest postawienie właściwej diagnozy, która pozwoli na usunięcie przyczyny usterki. Naprawiamy piece gazowe Junkers, regenerujemy poszczególne podzespoły, a jeżeli zajdzie taka potrzeba – zajmujemy się usuwaniem usterek z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych. Wykonujemy kompleksowe czyszczenie pieców gazowych wraz z konserwacją, przeprowadzamy okresowe przeglądy kotłów gazowych, próby szczelności gazu, a także służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru kotła gazowego Junkers. Powierz serwis kotłów gazowych Junkers profesjonalnej firmie z wieloletnim doświadczeniem i ciesz się sprawną pracą i wydajnością swojego pieca przez długie lata.

Montaż, kompleksowy serwis i naprawa kotłów gazowych Junkers w Warszawie

Napisz lub zadzwoń do nas

Montaż kotłów gazowych Junkers Warszawa, Pruszków, Raszyn i okolice

Wśród naszych klientów zainteresowanych tym producentem techniki grzewczej największą popularnością cieszy się pozycja w naszej ofercie: piec gazowy Junkers z montażem. Wsparcie instalacyjne proponujemy już na etapie planowania układów ogrzewania gazowego – projektujemy instalacje, wykonujemy wdrożenia oraz zapewniamy obsługę pomontażową.

Jakie urządzenia gazowe marki Junkers instalujemy?

Montujemy Junkersy gazowe:

  • jednofunkcyjne,
  • dwufunkcyjne,
  • z zasobnikiem,
  • z otwartą komorą spalania,
  • z zamkniętą komorą spalania,
  • tradycyjne,
  • kondensacyjne.

Oznacza to, że w Twoim domu może znaleźć się na przyklad jeden z następujących modeli: Cerapur, Condens, Cerastar. Montujemy urządzenia o różnych: mocy, zakresie, zasilaniu.

Jako instalator z odpowiednimi uprawnieniami możemy także zaproponować wdrożenie systemów automatyzacji i zdalnego sterowania urządzeniem grzewczym.

Chcesz poznać cenę montażu pieców gazowych Junkers? Zajrzyj do naszego cennika.

Uwaga: pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na montaż instalacji ogrzewania gazowego/modernizację starych systemów.

Naprawa pieców gazowych Junkers

Zdaniem eksperta 

Zajmujemy się naprawą niemal wszystkich typów pieców gazowych marki Junkers. Serwisujemy kotły gazowe: konwencjonalne, kondensacyjne, wiszące, stojące, jedno- i dwufunkcyjne. Serwis Junkersów to kompleksowe działania mające na celu ocenić, czy urządzenia grzewcze tej marki działają sprawnie i czy są bezpieczne w użytkowaniu – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek

Jakie piece gazowe Junkers serwisujemy?

Serwisujemy piece gazowe Junkers wszystkich typów: jedno- i dwufunkcyjne, tradycyjne, kondensacyjne, z otwartą, jak i zamkniętą komorą spalania.

Zepsuł Ci się piec gazowy Junkers?

Oddaj go w ręce specjalistów

Konserwacja, przeglądy kotłów gazowych Junkers

Dokonujemy przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych pieców Junkers. Każdy z naszych pracowników posiada odpowiednie uprawnienia do przeprowadzania czynności konserwacyjnych kotłów gazowych, takich jak czyszczenie pieców czy sprawdzanie szczelności instalacji. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, a powierzone zadania wykonujemy z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie w obsłudze Junkersów pozwala nam już na pierwszej wizycie u klienta usunąć usterkę. 

Serwis, montaż, przeglądy pieców gazowych innych marek 

Piece gazowe Junkers to nie jedyna grupa urządzeń, które serwisujemy. Prowadzimy kompleksowe naprawy i serwis najlepszych światowych marek urządzeń grzewczych, takich jak Bosch, Saunier Duval, Immergas, ATAG, Buderus, Viessmann, Termet, Ferroli, Wolf, Riello, Ariston, Concept, ACV i inne. 

Gdzie poza Warszawą, Raszynem, Pruszkowem montujemy i serwisujemy kotły gazowe? 

Ofertę kierujemy do klientów Warszawy, Pruszkowa oraz miejscowości w pobliżu 30-50 km od Warszawy (Sulejówek, Otwock, Piaseczno, Ząbki, Łomianki, Nadarzyn, Książenice, Michałowice itd.). Służymy pomocą, fachową wiedzą i doświadczeniem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące poprawności działania kotła gazowego Junkers. Zapraszamy do kontaktu.