Piece i kotły gazowe Warszawa Wawer – montaż, serwis, przeglądy

Każdy system ogrzewania wymaga profesjonalnej obsługi – zarówno w momencie samego montażu, jak i na etapie dalszych czynności konserwacyjnych niezbędnych do prawidłowego działania kotła. Niekiedy zdarza się również, że potrzebny jest serwis. Wszystkie te czynności na terenie jednej z warszawskich dzielnic – Wawra – wykonuje nasza firma Proserwis. Działamy kompleksowo. Prowadzimy usługi serwisu, przeglądu oraz montażu  kotłów gazowych renomowanych producentów. 

 

Montaż pieców gazowych

Prawidłowy montaż urządzenia gazowego ma znaczący wpływ na efektywność oraz bezpieczeństwo zainstalowanego układu grzewczego. Nasi fachowcy doskonale zdają sobie sprawę z wagi tej czynności, dlatego świadczą usługi podłączania kotłów gazowych zgodnie z wymogami producenta. Ich spełnienie będzie gwarancją, że montaż pieca gazowego powiedzie się i spełni on swoją rolę.

Szukasz specjalistów od pieców gazowych w obrębie warszawskiego Wawra?

Napisz lub zadzwoń do nas:

Serwis, naprawa kotłów gazowych

Nasi serwisanci pomogą w przypadku wszelkich problemów z funkcjonowaniem kotłów gazowych renomowanych producentów. Bogate doświadczenie poparte wieloletnią praktyką pozwala nam naprawiać kotły gazowe różnych typów: wiszące, stojące, kondensacyjne, tradycyjne, jedno- lub dwufunkcyjne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a bogate zaplecze części zamiennych pozwala nam wyeliminować większość usterek od ręki. 

Przeglądy, konserwacja pieców gazowych

Poza samym montażem oraz naprawą kotłów gazowych oferujemy także przeglądy pieców gazowych w Wawrze. Profesjonalny przegląd pieców gazowych obejmuje szereg czynności, które mają na celu zapewnić bezpieczną i wydajną pracę urządzenia. Są to m.in. weryfikacja i ocena stanu poszczególnych elementów kotła oraz ich czyszczenie. Niekiedy potrzebna jest także regulacja pieca w celu zapewniania efektywniejszej pracy.

Kotły i piece gazowe od różnych producentów – co obejmuje nasza oferta?

Montujemy piece gazowe następujących producentów:

Serwisem oraz konserwacją obejmujemy urządzenia grzewcze takich marek, jak:

Zepsuł Ci się piec gazowy na warszawskim Wawrze?

Wezwij naszego fachowca, który pozbędzie się problemu!

Warszawa Wawer – tutaj realizujemy usługi związane z piecami gazowymi

Wawer to największa z dzielnic Warszawy. Jej nazwa pochodzi od karczmy Wawer. Jest to jedyna dzielnica Warszawy, która posiada wyłącznie niską zabudową oraz tak dużo zieleni. Na terenie Wawra mieszczą się specjalistyczne placówki medyczne, takie jak Instytut Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka oraz Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Dzielnica ta graniczy z Pragą Południe, Rembertowem oraz dzielnicą Wesoła (od północy), z gminą Wiązowna (od wschodu), z Wilanowem i Mokotowem (od zachodu) oraz z miastem Józefów (od południa).

Obszar obsługi kotłów gazowych poza warszawskim Wawrem 

Usługi serwisowe świadczymy nie tylko na warszawskim Wawrze, ale także na terenie pozostałych dzielnic Warszawy, czyli na Pradze Południe, Pradze Północ, w Rembertowie, Ursynowie, na Bielanach, Bemowie, Białołęce, Targówku, Mokotowie, we Włochach, na Wesołej, Ochocie, Ursusie, Żoliborzu. 

Pozostały obszar naszej działalności: