Piece i kotły gazowe Warszawa Centrum, Żoliborz – montaż, serwis, przeglądy

Ostatnie lata przyniosły wzrost popularności urządzeń grzewczych, takich jak kotły i piece gazowe. Kotły na gaz to bardzo wygodne rozwiązanie stosowane do ogrzewania zarówno budynków mieszkalnych (prywatnych), jak i obiektów użyteczności publicznej. Każde urządzenie – nawet to najlepszej klasy – z czasem może jednak ulec awarii. Wówczas z pomocą przychodzi firma Proserwis, która specjalizuje się w serwisowaniu, naprawie, przeglądach oraz montażu kotłów gazowych renomowanych producentów na terenie warszawskiego Żoliborza oraz Centrum.

 

Montaż pieców gazowych

Ze względów bezpieczeństwa montaż kotłów gazowych należy powierzyć specjalistom. Naszym Klientom proponujemy montaż pieców gazowych wszystkich typów: wiszących, stojących, jedno- i dwufunkcyjnych z otwartą lub zamkniętą komorą spalania oraz kotłów z zasobnikiem. Na swoje usługi udzielamy gwarancji.

Mieszkasz w centrum Warszawy i szukasz fachowców od montażu pieców gazowych?

Skontaktuj się ze specjalistami z Proserwis:

Serwis, naprawa kotłów gazowych

Awaria pieca gazowego zawsze stanowi zagrożenia dla zdrowia, a nawet życia. Każda – nawet ta z pozoru drobna usterka pieca gazowego – może być wstępem do większej awarii, dlatego nigdy nie wolno bagatelizować objawów świadczących o problemach z piecem gazowym. Trudności w zapłonie piecyka, niska temperatura wody czy ogrzewania mimo odpowiednich wartości ustawionych w oprogramowaniu to przykładowe symptomy świadczące o mniejszej lub poważniejszej usterce. W takich sytuacjach należy reagować natychmiast, dlatego oferujemy naszym Klientom serwis pieców gazowych przez całą dobę.

Przeglądy, konserwacja kotłów gazowych

W trakcie użytkowania kocioł, jak i każde inne urządzenie, ulega naturalnemu zużyciu. Jeśli chcemy, aby piec służył nam jak najdłużej, wymaga okresowego przeglądu. W ten sposób dbamy o nasze bezpieczeństwo i niższe rachunki. Dzięki systematycznym przeglądom, możemy zapobiec niespodziewanym usterkom czy poważnym awariom. W Proserwis dokonujemy gwarancyjnych i pogwarancyjnych przeglądów kotłów gazowych wraz z ich czyszczeniem oraz sprawdzaniem szczelności instalacji. 

Kotły i piece gazowe od różnych producentów – co obejmuje nasza oferta?

Obsługujemy urządzenia grzewcze renomowanych producentów. Serwisujemy kotły gazowe takich marek, jak Bosch, Termet, Viessmann, Immergas, Junkers, ATAG, Vaillant, De Dietrich, Buderus, Saunier Duval. Podejmujemy się montażu pieców gazowych Buderus, Viessmann, Vaillant, Bosch, Saunier Duval, ATAG

Zbliża się okresowy przegląd Twojego pieca gazowego?

Skontaktuj się z nami:

Warszawa Centrum, Żoliborz – tutaj realizujemy usługi związane z kotłami gazowymi

Centrum Warszawy, zwane także Śródmieściem, to centralna dzielnica Warszawy obejmująca Muranów, Staromiejskie, Żelazną Bramę, Powiśle-Skarpa, Koszyki, Krucza, Powiśle-Solec, Oleandrów. Na terenie Śródmieścia znajduje się Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna. Z kolei Żoliborz to najmniejsza dzielnica Warszawy, niegdyś wchodziła w skład gminy Centrum. Nazwa dzielnicy pochodzi od francuskiego Joli Bord i oznacza ?piękny brzeg?. Graniczy z dzielnicami Bemowo, Bielany, Wola i Śródmieście. Żoliborz dzieli się na trzy obszary – Stary Żoliborz, Sady Żoliborskie oraz Marymont-Potok.

Obszar obsługi pieców gazowych poza warszawskim Żoliborzem oraz Centrum? 

Poza Żoliborzem oraz ścisłym centrum Warszawy swoje usługi z zakresu serwisu pieców gazowych świadczymy również w pozostałych dzielnicach – na Ursynowie, Wilanowie, Ochocie, we Włochach, Ursusie, na Woli, Bemowie, Bielanach, Białołęce, Targówku, Pradze Północ i Pradze Południe, Mokotowie, Wesołej, Rembertowie oraz w Wawrze. 

Swoja ofertę kierujemy również do pobliskich miejscowości w obrębie 30-50 km od Warszawy, takich jak Łomianki, Zielonka, Konstancin-Jeziorna, Błonie, Brwinów, Izabelin, Piaseczno, Wiązowna, Nieporęt i Jabłonna, Góra Kalwaria, Stare Babice, Wieliszew, Lesznowola, Karczew i Otwock, Sulejówek, Piastów oraz Michałowice, Legionowo, Milanówek i Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Kobyłka, Wołomin, Halinów, Nadarzyn, Józefów, Marki oraz Ząbki