Cennik

Ceny naszych usług w Proserwis ustalane są indywidualnie. Po poznaniu wszystkich szczegółów przygotowywana jest szczegółowa wycena. 

Montaż pieców gazowych – cena

Cena montażu kotła gazowego uzależniona jest od jego rodzaju. Najmniej zapłacimy za montaż pieca gazowego 1-funkcyjnego. Więcej natomiast będzie kosztował montaż pieca 2-funkcyjnego czy ze zintegrowanym zasobnikiem. Co więcej, gdy posiadamy już sprawnie działającą instalację, a wymienić musimy tylko piec, koszty będą zupełnie inne niż przy modernizacji całej instalacji. Czas trwania takich prac jest krótki – zwykle obejmuje kilka godzin.

Podsumowując, wymiana pieca gazowego na nowy to zazwyczaj wydatek rzędu kilku lub nawet kilkunastu tysięcy (łącznie z zakupem pieca). Biorąc jednak pod uwagę oszczędności, które uda się dzięki takiej zmianie wygenerować, to wymiana pieca na gazowy wraz z jego montażem to czynności, które są naprawdę opłacalne. Koszt pieca gazowego to oszczędność na przyszłość. 

Przegląd i czyszczenie pieca gazowego – cena 

Cena konserwacji kotłów gazowych obejmuje m.in.:

  • wyczyszczenie pieca z nagromadzonych osadów, spieków paliwa oraz substancji smolistych;
  • sprawdzenie działania poszczególnych elementów;
  • sprawdzenie działania zamontowanych zabezpieczeń, pompy ciepła, połączeń elektrycznych;
  • przeprowadzenie analizy spalin;
  • sprawdzenie działania automatyki. 

Jeżeli dodatkowo zostanie wykryta usterka, konieczne będzie jej usunięcie. Wówczas cena ustalana jest w zależności od wielkości i charakteru awarii. 

Serwis pieców gazowych – cena

Precyzyjna lokalizacja usterki jest podstawą pracy serwisu, a także służy określeniu ceny za usługę. Nie rozliczamy się za czas pracy, tylko za efekty, dzięki czemu możemy naszym Klientom zapewnić konkurencyjne ceny. Pieniądze wydane na serwis pieca gazowego z pewnością zwrócą się w rachunkach płaconych za energię. Urządzenie zostanie wyregulowane, a usterki naprawione tak, aby kocioł osiągnął najwyższą sprawność na wiele lat użytkowania. 

Wycena jest kalkulowana pod konkretne zapytanie ofertowe.