Kotły, piece gazowe De Dietrich – montaż, serwis, konserwacja Warszawa i okolice

Oferujemy Państwu montaż kotłów De Dietrich, naprawy serwisowe i przeglądy techniczne pieców na terenie Warszawy, Raszyna, Pruszkowa i okolic. W swojej pracy bazujemy na doskonałej znajomości urządzeń tej marki, co pozwala nam świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Gwarantujemy rzetelne podejście do każdego zlecenia, szybką i trafną diagnozę oraz gwarancję na wykonane usługi. 

De Dietrich – producent pieców gazowych

W Polsce firma De Dietrich działa od ponad 20 lat, ale jej początki sięgają 1684 roku, kiedy to w jednej z dolin Wogezów na północ od Strasburga powstała niewielka odlewnia żeliwa. W 2009 roku połączone zostały grupy De Dietrich Remeha z Baxi Group, a nowo powstała organizacja stała się trzecim, co do wielkości, w Europie przedsiębiorstwem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań klimatycznych, wytwarzania ciepłej wody oraz usług. 

Obecnie producent De Dietrich oferuje szereg rozwiązań mających na celu poprawę warunków cieplnych w domach oraz obiektach użyteczności publicznej. W swojej ofercie posiada m.in. kotły gazowe kondensacyjne lub olejowo-gazowe dostępne zarówno w wariancie wiszącym, jak i stojącym. W trosce o dobro środowiska naturalnego firma De Dietrich wprowadziła do swojego asortymentu  także pompy ciepła, panele fotowoltaiczne czy systemy solarne. 

Piece gazowe De Dietrich – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie serwisowania pieców gazowych marki De Dietrich, a także przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Naprawy pieców gazowych to nasza specjalność. Wszystkie kotły gazowe są serwisowane przez wysoce wykwalifikowanych specjalistów posiadających odpowiednie uprawnienia. Naszym Klientom służymy pomocą przy wyborze rozwiązań grzewczych, bo ich zadowolenie jest dla nas priorytetem. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, doradztwo techniczne oraz profesjonalną obsługę.

Sprawdź sprawność swojego pieca gazowego De Dietrich

Napisz lub zadzwoń do nas

Montaż pieców gazowych De Dietrich w Warszawie, Pruszkowie, Raszynie i okolicach

Niezwykle ważne dla bezpieczeństwa domowników jest to, by montaż pieców gazowych De Dietrich wykonany został przez profesjonalistę. Ma on bowiem specjalistyczną wiedzę na temat m.in. tego, jakie parametry powinny być ustawione na kotle, by w sposób maksymalnie zoptymalizowany spełniał on swoje podstawowe funkcje. 

Przed rozpoczęciem samego procesu instalowania pieca gazowego De Dietrich każdy z naszych Klientów może liczyć na otrzymanie profesjonalnego projektu instalacji. Dzięki niemu możliwe jest zapoznanie się z jej wyglądem jeszcze zanim zacznie powstawać. 

Proserwis to firma, która od lat funkcjonuje na rynku. Dzięki temu nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie i nie mniejszą wiedzę na temat tego, jak zadbać o instalacje gazowe naszych Klientów. Posiadamy niezbędne kwalifikacje do tego, by zajmować się montażem, serwisowaniem i naprawą kotłów De Dietrich, a także wszelkich innych producentów, dlatego osoby decydujące się na nasze usługi nie muszą obawiać się o swoje bezpieczeństwo.

Jakie urządzenia gazowe marki De Dietrich instalujemy?

Nasza firma Proserwis zajmuje się montażem różnych rodzajów kotłów gazowych De Dietrich, w tym m.in.:

  • Kotłów jednofunkcyjnych i dwufunkcyjnych;
  • Kotłów gazowych tradycyjnych i kondensacyjnych;
  • Pieców wiszących i stojących;
  • Urządzeń z otwartą i zamkniętą komorą spalania.

Wiemy, jak dużo modeli pieców gazowych De Dietrich mogą wybrać nasi Klienci, dlatego specjalizujemy się w montażu niemal wszystkich z nich, w tym również

  • MCR HOME 24T;
  • MCR3 EVO 15T/SR100MG, 24T/SR(100, 150)MG oraz 35T/SR(100,150)MG;
  • EVODENS AMC(15, 25, 35)/AQUA PLUS 125S;
  • MPX COMPACT 20/24MI (24/28MI) (28/33MI);
  • LUMEA MPX 28/33BIC.

Nasza firma Proserwis dba o to, by oferować kompleksowe usługi, dlatego oprócz montażu kotłów gazowych De Dietrich, a także ich serwisowania i naprawy, zajmujemy się również doradztwem w kwestii ubiegania się o dofinansowanie na wymianę urządzenia grzewczego z projektu rządowego. Na życzenie Klientów instalujemy również odpowiednio dobrane systemy regulacji i automatyki do pieców. 

Każda osoba, która potrzebuje zmienić coś w swoim urządzeniu grzewczym, powinna zapoznać się z naszym cennikiem, a także skontaktować się z naszą firmą. Zapraszamy! 

Naprawa kotłów gazowych De Dietrich

Zdaniem eksperta 

Każde urządzenie, nawet najlepszej marki, może się zepsuć, zużyć, uszkodzić. Wiemy o tym doskonale, dlatego oferujemy naszym Klientom profesjonalne usługi z zakresu serwisu i naprawy kotłów gazowych różnych marek, w tym marki De Dietrich. Zapewniamy Państwu najwyższy poziom usług potwierdzony licznymi zleceniami. Na nasz gwarancyjny i pogwarancyjny serwis kotłów gazowych składa się doskonale wyszkolona kadra, odpowiednio wyposażona baza sprzętowa oraz dostęp do najwyższej jakości części zamiennych – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek

Jakie piece gazowe De Dietrich serwisujemy?

Serwisuje wszystkie, niezależnie od modelu, kotły gazowe marki De Dietrich – zarówno 1-funkcyjne, jak i 2-funkcyjne kotły kondensacyjne, które mogą być naścienne lub wiszące – czyli takie, które można dopasować do dostępnej ilości przestrzeni użytkowej. Obsługujemy następujące modele kotłów gazowych De Dietrich: MCR II i III (kondensacyjne), City I/II, serię WHE, MCR, City BIC, WHR i inne. 

Zepsuł Ci się piec gazowy marki De Dietrich?

Nie czekaj! Wezwij naszego serwisanta

Konserwacja, przeglądy kotłów gazowych De Dietrich

Pracownicy naszej firmy dokonujący przeglądów technicznych pieców gazowych De Dietrich to doświadczeni fachowcy posiadający odpowiednie uprawnienia, niezbędną wiedzę techniczną oraz doskonale znający urządzenia francuskiego producenta. Wszystko to sprawia, że ewentualne usterki zostaną szybko wykryte, a wszelkie prace konserwacyjne lub naprawcze będą przebiegać sprawnie. 

Serwis, montaż, przeglądy pieców gazowych innych marek niż De Dietrich

Wykonujemy usługi serwisowe pieców gazowych następujących marek:

Gdzie poza Warszawą, Raszynem, Pruszkowem montujemy i serwisujemy kotły gazowe marki De Dietrich?

Swoje usługi w zakresie montażu, serwisowania i naprawy kotłów gazowych De Dietrich świadczymy na terenie województwa mazowieckiego – Warszawy, Raszyna, Pruszkowa, Piaseczna, Nadarzyna, Książenic, Michałowic, Grodziska Mazowieckiego, Góry Kalwarii, Piastowa i okolic. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszej oferty zapraszamy do kontaktu.