Kotły gazowe De Dietrich – Warszawa i okolice

Oferujemy Państwu naprawy serwisowe i przeglądy techniczne kotłów De Dietrich na terenie Warszawy, Raszyna, Pruszkowa i okolic. W swojej pracy bazujemy na doskonałej znajomości urządzeń tej marki, co pozwala nam świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Gwarantujemy rzetelne podejście do każdego zlecenia, szybką i trafną diagnozę oraz gwarancję na wykonane usługi. 

De Dietrich – producent pieców gazowych

W Polsce firma De Dietrich działa od ponad 20 lat, ale jej początki sięgają 1684 roku, kiedy to w jednej z dolin Wogezów na północ od Strasburga powstała niewielka odlewnia żeliwa. W 2009 roku połączone zostały grupy De Dietrich Remeha z Baxi Group, a nowo powstała organizacja stała się trzecim, co do wielkości, w Europie przedsiębiorstwem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań klimatycznych, wytwarzania ciepłej wody oraz usług. 

Obecnie producent De Dietrich oferuje szereg rozwiązań mających na celu poprawę warunków cieplnych w domach oraz obiektach użyteczności publicznej. W swojej ofercie posiada m.in. kotły gazowe kondensacyjne lub olejowo-gazowe dostępne zarówno w wariancie wiszącym, jak i stojącym. W trosce o dobro środowiska naturalnego firma De Dietrich wprowadziła do swojego asortymentu  także pompy ciepła, panele fotowoltaiczne czy systemy solarne. 

Piece gazowe De Dietrich – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie serwisowania pieców gazowych marki De Dietrich, a także przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Naprawy pieców gazowych to nasza specjalność. Wszystkie kotły gazowe są serwisowane przez wysoce wykwalifikowanych specjalistów posiadających odpowiednie uprawnienia. Naszym Klientom służymy pomocą przy wyborze rozwiązań grzewczych, bo ich zadowolenie jest dla nas priorytetem. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, doradztwo techniczne oraz profesjonalną obsługę.

?

Sprawdź sprawność swojego pieca gazowego De Dietrich

Napisz lub zadzwoń do nas

Naprawa kotłów gazowych De Dietrich

Zdaniem eksperta 

Każde urządzenie, nawet najlepszej marki, może się zepsuć, zużyć, uszkodzić. Wiemy o tym doskonale, dlatego oferujemy naszym Klientom profesjonalne usługi z zakresu serwisu i naprawy kotłów gazowych różnych marek, w tym marki De Dietrich. Zapewniamy Państwu najwyższy poziom usług potwierdzony licznymi zleceniami. Na nasz gwarancyjny i pogwarancyjny serwis kotłów gazowych składa się doskonale wyszkolona kadra, odpowiednio wyposażona baza sprzętowa oraz dostęp do najwyższej jakości części zamiennych – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek

Jakie piece gazowe De Dietrich serwisujemy?

Serwisuje wszystkie, niezależnie od modelu, kotły gazowe marki De Dietrich – zarówno 1-funkcyjne, jak i 2-funkcyjne kotły kondensacyjne, które mogą być naścienne lub wiszące – czyli takie, które można dopasować do dostępnej ilości przestrzeni użytkowej. Obsługujemy następujące modele kotłów gazowych De Dietrich: MCR II i III (kondensacyjne), City I/II, serię WHE, MCR, City BIC, WHR i inne. 

Zepsuł Ci się piec gazowy marki De Dietrich?

Nie czekaj! Wezwij naszego serwisanta

Konserwacja, przeglądy kotłów gazowych De Dietrich

Pracownicy naszej firmy dokonujący przeglądów technicznych pieców gazowych De Dietrich to doświadczeni fachowcy posiadający odpowiednie uprawnienia, niezbędną wiedzę techniczną oraz doskonale znający urządzenia francuskiego producenta. Wszystko to sprawia, że ewentualne usterki zostaną szybko wykryte, a wszelkie prace konserwacyjne lub naprawcze będą przebiegać sprawnie. 

Serwis, montaż, przeglądy pieców gazowych innych marek

Wykonujemy usługi serwisowe pieców gazowych następujących marek:

Gdzie poza Warszawą, Raszynem, Pruszkowem montujemy i serwisujemy kotły gazowe?

Swoje usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego – Warszawy, Raszyna, Pruszkowa, Piaseczna, Nadarzyna, Michałowic, Grodziska Mazowieckiego, Góry Kalwarii, Piastowa i okolic. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszej oferty zapraszamy do kontaktu.