Kotły gazowe Saunier Duval – Warszawa i okolice

Zapewniamy serwis, montaż oraz przeglądy wraz z konserwacją wszystkich urządzeń dostępnych w ofercie Saunier Duval. Świadczymy pełen zakres pogwarancyjnych usług serwisowych z zakresu napraw pieców gazowych Saunier Duval, również kotłów kondensacyjnych. Z reguły wszelkie prace serwisowe wykonujemy na miejscu u Klienta – w domu lub siedzibie jego firmy.

Saunier Duval – producent kotłów gazowych

Saunier Duval to jeden z producentów systemów ogrzewania i przygotowania ciepłej wody, takich jak kotły kondensacyjne, pompy ciepła, klimatyzacje czy podgrzewacze wody. Marka istnieje na rynku ponad 100 lat, a jej korzenie sięgają zakładów rzemiosła artystycznego. Jednym z obszarów działalności firmy jest produkcja wysokiej jakości kotłów kondensacyjnych – poczynając od kotłów wiszących o najmniejszych gabarytach, a skończywszy na kompaktowych kotłach stojących

Piece gazowe Saunier Duval – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

W zakres naszych usług wchodzi:

  • montaż kotłów Saunier Duval;
  • serwis i naprawa kotłów Saunier Duval;
  • przegląd i konserwacja kotłów Saunier Duval.

Serwis kotłów gazowych wymaga wiedzy technicznej, jak i znajomości oferty producenta. Ogromna różnorodność produktów na rynku sprawia, że każde zlecenie jest inne. Dzięki wiedzy naszych serwisantów popartej wieloletnim doświadczeniem w zakresie napraw pieców gazowych marki Saunier Duval, wszystkie prace związane z serwisem, naprawą czy konserwacją realizowane są skutecznie i z gwarancją bezpieczeństwa późniejszego użytkowania.

Powierz serwis pieca gazowego Saunier Duval profesjonalistom

Napisz lub zadzwoń do nas

Montaż kotłów gazowych Saunier Duval

Zdaniem eksperta 

Oferujemy profesjonalny montaż pieców gazowych Saunier Duval w domach, mieszkaniach oraz w obiektach użyteczności publicznej. Doświadczenie serwisowe, które posiadamy, sprawia, że jesteśmy w stanie doradzić Klientom w zakresie doboru optymalnych rozwiązań gazowych i systemów grzewczych – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek

Naprawa kotłów gazowych Saunier Duval

Oferujemy profesjonalny montaż kotłów gazowych Saunier Duval z dbałością o zasady bezpieczeństwa i z uwzględnieniem wszelkich zaleceń producenta. Oceniamy czy urządzenia grzewcze działają sprawnie i są bezpieczne w użytkowaniu. Prace wchodzące w zakres tego typu usługi obejmują nie tylko sprawdzanie poszczególnych części i podzespołów, ale także ich czyszczenie oraz usunięcie ewentualnej usterki.

Jakie kotły i piece gazowe Saunier Duval serwisujemy?

Serwisujemy wszystkie kotły kondensacyjne marki Saunier Duval, takie jak: THEMA CONDENS, Thelia CONDENS, ISOMAX CONDENS I ISOTWIN CONDENS, DUTOWIN CONDENS, OPALIA i wiele innych. Naprawiamy kotły zarówno jednofunkcyjne, jak i dwufunkcyjne.

Chcesz wykonać coroczny przegląd swojego pieca Saunier Duval?

Skorzystaj z usług naszej firmy

Konserwacja, przeglądy pieców gazowych Saunier Duval

Korzystanie z urządzeń zasilanych gazem wiąże się z koniecznością zachowania szczególnej ostrożności. Zagrożeniem dla zdrowia może być nie tylko ulatniający się gaz, ale także produkty jego spalania, dlatego konieczne jest, by przeprowadzić minimum raz do roku przegląd techniczny, podczas którego serwisant dokładnie zbada szczelność poszczególnych połączeń instalacji oraz przeprowadzi kontrolę stanu zużycia części. 

Serwis, montaż, przeglądy pieców gazowych innych marek

Specjalizujemy się w serwisowaniu i montażu urządzeń zasilanych gazem. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu i praktyce możemy świadczyć dla Państwa usługi serwisowe produktów takich marek jak: Buderus, Termet, Immergas, ATAG, Viessmann, De Dietrich, Junkers, Vaillant, Bosch

Gdzie poza Warszawą, Raszynem, Pruszkowem montujemy i serwisujemy kotły gazowe?

Swoje usługi świadczymy na terenie Warszawy z uwzględnieniem jej wszystkich dzielnic (Białołęki, Ochoty, Wilanowa Włoch, Ursynowa, Woli, Żoliborza, Pragi Południe, Ursusa, Wawra, Wesołej, Mokotowa, Bemowa, Pragi Północ, Targówka, Bielan, Centrum, Rembertowa) oraz miejscowości w obrębie 30-50 km od centrum stolicy. Nasi Klienci pochodzą m.in. z Raszyna, gdzie znajduje się siedziba firmy, Pruszkowa, Piaseczna, Wołomina czy Łomianek.