Kotły gazowe Saunier Duval – Warszawa i okolice – montaż, serwis, konserwacja

Zapewniamy serwis, montaż oraz przeglądy wraz z konserwacją wszystkich urządzeń dostępnych w ofercie Saunier Duval. Świadczymy pełen zakres pogwarancyjnych usług serwisowych z zakresu napraw pieców gazowych Saunier Duval, również kotłów kondensacyjnych. Z reguły wszelkie prace serwisowe wykonujemy na miejscu u Klienta – w domu lub siedzibie jego firmy.

Saunier Duval – producent kotłów gazowych – co to za firma?

Saunier Duval to jeden z producentów systemów ogrzewania i przygotowania ciepłej wody, takich jak kotły kondensacyjne, pompy ciepła, klimatyzacje czy podgrzewacze wody. Marka istnieje na rynku ponad 100 lat, a jej korzenie sięgają zakładów rzemiosła artystycznego. Jednym z obszarów działalności firmy jest produkcja wysokiej jakości kotłów kondensacyjnych – poczynając od kotłów wiszących o najmniejszych gabarytach, a skończywszy na kompaktowych kotłach stojących

Kto produkuje piece Saunier Duval?

Piece Saunier Duval produkuje podmiot Vaillant Group – przedsiębiorstwo będące jednym z liderów produkcji urządzeń ogrzewania oraz chłodzenia w Europie.

Piece gazowe Saunier Duval – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

W zakres naszych usług wchodzi:

  • montaż kotłów Saunier Duval;
  • serwis i naprawa kotłów Saunier Duval;
  • przegląd i konserwacja kotłów Saunier Duval.

Serwis kotłów gazowych wymaga wiedzy technicznej, jak i znajomości oferty producenta. Ogromna różnorodność produktów na rynku sprawia, że każde zlecenie jest inne. Dzięki wiedzy naszych serwisantów popartej wieloletnim doświadczeniem w zakresie napraw pieców gazowych marki Saunier Duval, wszystkie prace związane z serwisem, naprawą czy konserwacją realizowane są skutecznie i z gwarancją bezpieczeństwa późniejszego użytkowania.

Na naszą pomoc mogą liczyć klienci z Warszawy i okolic, zainteresowani uzyskaniem dofinansowania na wymianę pieców starego typu na nowe w ramach oficjalnych programów rządowych (np. Czyste Powietrze).

Powierz serwis pieca gazowego Saunier Duval profesjonalistom

Napisz lub zadzwoń do nas

Montaż kotłów gazowych Saunier Duval Warszawa i okolice

Jesteśmy instalatorem urządzeń grzewczych tej marki, zapewniamy ich instalację, montaż, podłączanie, oferując przy tym fachowe doradztwo.

Zdaniem eksperta 

Oferujemy profesjonalny montaż pieców gazowych Saunier Duval w domach, mieszkaniach oraz w obiektach użyteczności publicznej. Doświadczenie serwisowe, które posiadamy, sprawia, że jesteśmy w stanie doradzić Klientom w zakresie doboru optymalnych rozwiązań gazowych i systemów grzewczych – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek

Jakie systemy grzewcze firmy Saunier Duval instalujemy?

Instalujemy zarówno kondensacyjne, jak i niekondensacyjne piece gazowe Saunier Duval:

  • stojące,
  • wiszące,
  • jednofunkcyjne,
  • dwufunkcyjne,
  • z otwartą komorą spalania,
  • z zamkniętą komorą spalania.

Obejmuje to urządzenia z serii: IsoFast/IsoTwin Conden, Thelia Condens, Niedźwiedź Condens, MicraCom Condens, Thema Classic.

Naprawa kotłów gazowych Saunier Duval

Oferujemy profesjonalny montaż kotłów gazowych Saunier Duval z dbałością o zasady bezpieczeństwa i z uwzględnieniem wszelkich zaleceń producenta. Oceniamy czy urządzenia grzewcze działają sprawnie i są bezpieczne w użytkowaniu. Prace wchodzące w zakres tego typu usługi obejmują nie tylko sprawdzanie poszczególnych części i podzespołów, ale także ich czyszczenie oraz usunięcie ewentualnej usterki.

Jakie kotły i piece gazowe Saunier Duval serwisujemy?

Serwisujemy wszystkie kotły kondensacyjne marki Saunier Duval, takie jak: THEMA CONDENS, Thelia CONDENS, ISOMAX CONDENS I ISOTWIN CONDENS, DUTOWIN CONDENS, OPALIA i wiele innych. Naprawiamy kotły zarówno jednofunkcyjne, jak i dwufunkcyjne.

Chcesz wykonać coroczny przegląd swojego pieca Saunier Duval?

Skorzystaj z usług naszej firmy

Konserwacja, przeglądy pieców gazowych Saunier Duval

Korzystanie z urządzeń zasilanych gazem wiąże się z koniecznością zachowania szczególnej ostrożności. Zagrożeniem dla zdrowia może być nie tylko ulatniający się gaz, ale także produkty jego spalania, dlatego konieczne jest, by przeprowadzić minimum raz do roku przegląd techniczny, podczas którego serwisant dokładnie zbada szczelność poszczególnych połączeń instalacji oraz przeprowadzi kontrolę stanu zużycia części. 

Ile kosztuje przegląd pieca gazowego Saunier Duval?

W zależności od rodzaju urządzenia, koszt przeglądu pieca gazowego Saunier Duval może kosztować między 150 a 300 zł. W przypadku usług świadczonych przez nas poza Warszawą należy przygotować się na cenę powiększoną o koszt dojazdu serwisanta.

Serwis, montaż, przeglądy pieców gazowych innych marek

Specjalizujemy się w serwisowaniu i montażu urządzeń zasilanych gazem. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu i praktyce możemy świadczyć dla Państwa usługi serwisowe produktów takich marek jak: Buderus, Termet, Immergas, ATAG, Viessmann, De Dietrich, Junkers, Vaillant, Bosch, Ariston, Concept, ACV, Ferroli, Wolf, Riello i inne.  

Gdzie poza Warszawą, Raszynem, Pruszkowem montujemy i serwisujemy kotły gazowe?

Swoje usługi świadczymy na terenie Warszawy z uwzględnieniem jej wszystkich dzielnic (Białołęki, Ochoty, Wilanowa Włoch, Ursynowa, Woli, Żoliborza, Pragi Południe, Ursusa, Wawra, Wesołej, Mokotowa, Bemowa, Pragi Północ, Targówka, Bielan, Centrum, Rembertowa) oraz miejscowości w obrębie 30-50 km od centrum stolicy. Nasi Klienci pochodzą m.in. z Raszyna, gdzie znajduje się siedziba firmy, Pruszkowa, Piaseczna, Wołomina czy Łomianek.