Piece i kotły gazowe Warszawa Białołęka – montaż, serwis, przeglądy

W Proserwis zajmujemy się kompleksowym serwisem, naprawą oraz konserwacją urządzeń grzewczych renomowanych producentów na terenie warszawskiej Białołęki oraz w pozostałych częściach Warszawy i okolic. Doradzamy w wyborze optymalnego urządzenia, wymieniamy uszkodzone części, sprawdzamy poprawność i szczelność działania instalacji gazowej. Co ważne, w przypadku awarii i usterek kotłów gazowych reagujemy natychmiast. 

 

Montaż pieców gazowych

Montaż pieców gazowych wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta. Jest to istotne, aby zachować gwarancję. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby usługi realizować fachowo i kompleksowo. Posiadamy odpowiednią wiedzę techniczną i merytoryczną, która podparta jest niezbędnymi uprawnieniami.

Profesjonalny serwis pieców gazowych na warszawskiej Białołęce

Napisz lub zadzwoń do nas:

Serwis, naprawa kotłów gazowych

W przypadku awarii pieca gazowego konieczna jest szybka interwencja. Nawet drobna usterka – która zostanie zlekceważona – może prowadzić do poważnej awarii. W Proserwis wymieniamy uszkodzone części na nowe. Dzięki temu, że posiadamy własny magazyn części zamienny większość usterek jesteśmy w stanie naprawić od ręki. 

Przeglądy, konserwacja pieców gazowych

Piec gazowy będzie działał sprawnie i wydajnie tylko wtedy, kiedy będziemy pamiętać o wykonywaniu okresowych przeglądów. Aby użytkowanie kotła gazowego było w pełni bezpieczne, podczas okresowego przeglądu dokonujemy badania szczelności przewodów instalacyjnych, kontroli stanu poszczególnych podzespołów, czyszczenia pieca, regulacji palnika, analizy składu spalin oraz innych czynności wedle potrzeby. 

Kotły i piece gazowe od różnych producentów – co obejmuje nasza oferta?

Obsługujemy urządzenie grzewcze renomowanych producentów na terenie Białołęki. 

Montaż pieców gazowychVaillant, Bosch, Saunier Duval, Viessmann, ATAG, Buderus

Serwis, przeglądy i konserwacje pieców gazowych De Dietrich, Buderus, Vaillant, Immergas, Saunier Duval, Viessmann, Bosch, Termet, ATAG, Junkers 

Popsuł Ci się piec gazowy Junkers lub Viessmann na warszawskiej Białołęce?

Skontaktuj się z nami:

Warszawa Białołęka – tutaj realizujemy usługi związane z kotłami gazowymi

Białołęka to dzielnica o powierzchni ponad 70 m2 położona w północnej części Warszawy. Graniczy z Rezerwatem Łęgi Czarnej Strugi. Granice Białołęki wyznaczają Trasa Toruńska (od południa), rzeka Wisła (na zachodzie), gminy Jabłonna i Nieporęt od północy, Marki (od wschodu). Główną arterią dzielnicy jest ulica Modlińska, Mazur, Gdańska oraz Trasa Toruńska. Przez dzielnicę przechodzi linia kolejowa w kierunku Działdowa.

Obszar obsługi pieców gazowych poza warszawską Białołęką 

Poza Białołęką działamy także w pozostałych dzielnicach Warszawy:

Usługi świadczymy również w obrębie 30-50 km od Warszawy. Zasięgiem naszej działalności w województwie mazowieckim objęte są: Raszyn (siedziba firmy), Pruszków, Izabelin, Sulejówek, Błonie, Piastów oraz Michałowice, Zielonka, Nadarzyn, Milanówek i Grodzisk Mazowiecki, Brwinów, Legionowo, Kobyłka, Wołomin, Łomianki, Konstancin-Jeziorna, Wieliszew, Marki oraz Ząbki, Piaseczno, Halinów, Józefów, Ożarów Mazowiecki, Nieporęt i Jabłonna, Karczew i Otwock, Góra Kalwaria, Lesznowola, Wiązowna, Stare Babice