Kotły gazowe Bosch – Warszawa i okolice

Zajmujemy się profesjonalną instalacją i naprawą kotłów gazowych marki Bosch. Posiadamy niezbędną wiedzę, narzędzia oraz doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi serwisowe pieców gazowych na najwyższym poziomie. Działamy w Warszawie, Pruszkowie, Raszynie i okolicach. Dajemy gwarancję na nasze usługi.

Bosch – producent pieców gazowych

Firma Bosch rozpoczęła swoją działalność handlową w 1992 roku. Miarą sukcesu marki jest wiodąca pozycja we wszystkich obszarach działalności. Obecnie Bosch należy do najlepiej rozpoznawalnych i godnych zaufania marek w Polsce. Swoje oddziały posiada m.in. w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Rzeszowie i Goleniowie. Bosch oferuje wysokiej jakości rozwiązania mające na celu ułatwić codzienne funkcjonowanie. Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, w skład której wchodzą takie marki jak Junkers oraz Bosch, jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń służących do ogrzewania.

Piece gazowe Bosch – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

Zdaniem eksperta 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, uprawnienia i certyfikaty, które pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi z zakresu montażu, serwisu oraz przeglądów pieców gazowych marki Bosch. Podłączanie kotłów gazowych zawsze wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zaleceniami producenta. Służymy praktycznymi poradami oraz doradztwem w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań grzewczych. Dojeżdżamy do Klientów na terenie Warszawy i okolic – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek

Jeżeli Twój piec gazowy Bosch wykazuje jakiekolwiek nieprawidłowości w pracy

Zadzwoń do nas umówić wizytę serwisanta

Montaż kotłów gazowych Bosch 

Za sprawą profesjonalizmu naszych pracowników możemy świadczyć usługi z zakresu montażu kotłów Bosch na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasza oferta odpowiadała na różne potrzeby naszych Klientów. Właściwie podłączony piec gazowy to gwarancja bezpiecznego korzystania z urządzenia. Aby więc uniknąć błędów przy montażu, lepiej to zadanie powierzyć monterom z Proserwis. 

Naprawa kotłów gazowych Bosch 

Oferujemy Państwu profesjonalny serwis kotłów Bosch. Podejmujemy się wszelkich prac serwisowych, poczynając od tych drobniejszy po większe. Zawsze też informujemy Klienta o końcowej cenie naprawy. W ramach napraw kotłów gazowych marki Bosch wykonujemy:

  • diagnostykę awarii;
  • regenerację części i podzespołów;
  • czyszczenie poszczególnych części oraz ich wymianę;
  • sprawdzanie szczelności kotłów c.o. 

Jakie kotły i piece gazowe Bosch serwisujemy?

Serwisujemy wszystkie kotły Bosch niezależnie od sposobu montażu (kotły wiszące i stojące), sposobu działania (kotły tradycyjne i kondensacyjne), budowy komory spalania (kotły z otwartą lub zamkniętą komorą spalania) oraz rodzaju funkcjonalności (kotły jednofunkcyjne i dwufunkcyjne). 

Popsuł Ci się kocioł marki Bosch?

Oddaj go w ręce profesjonalistów

Konserwacja, przeglądy kotłów gazowych Bosch

Każde, nawet najlepsze urządzenie, wymaga corocznej konserwacji. Brak regularnych przeglądów może doprowadzić do częstszych awarii, usterek, a w skrajnych przypadkach nawet do zatrucia tlenkiem węgla. Przeglądy kotłów Bosch wykonujemy z największą starannością, dokładnie sprawdzając każdy element i wykonując wszystkie czynności przewidziane przez producenta. 

Serwis, montaż, przeglądy pieców gazowych innych marek

Serwisujemy wszystkie kotły gazowe cenionych i uznanych producentów, takich jak:

Dzięki praktycznej wiedzy czerpanej z setek zleceń, które już są za nami, możemy śmiało powiedzieć, że nie straszna nam żadna usterka

Gdzie poza Warszawą, Raszynem, Pruszkowem montujemy i serwisujemy kotły gazowe?

Swoje usługi z zakresu serwisu, montażu i konserwacji kotłów gazowych kierujemy do Klientów z Warszawy, Pruszkowa oraz Raszyna. Chętnie podejmiemy się także zleceń od Klientów z Piaseczna, Nadarzyna, Michałowic, Grodziska Mazowieckiego, Józefowa i pobliskich miejscowości w promieniu 30-50 km od centrum Warszawy.