Kotły, piece gazowe Bosch – montaż, serwis, konserwacja Warszawa i okolice

Zajmujemy się profesjonalną instalacją i naprawą kotłów gazowych marki Bosch. Posiadamy niezbędną wiedzę, narzędzia oraz doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi serwisowe pieców gazowych na najwyższym poziomie. Działamy w Warszawie, Pruszkowie, Raszynie i okolicach. Dajemy gwarancję na nasze usługi.

Bosch – producent pieców gazowych

Firma Bosch rozpoczęła swoją działalność handlową w 1992 roku. Miarą sukcesu marki jest wiodąca pozycja we wszystkich obszarach działalności. Obecnie Bosch należy do najlepiej rozpoznawalnych i godnych zaufania marek w Polsce. Swoje oddziały posiada m.in. w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Rzeszowie i Goleniowie. Bosch oferuje wysokiej jakości rozwiązania mające na celu ułatwić codzienne funkcjonowanie. Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, w skład której wchodzą takie marki jak Junkers oraz Bosch, jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń służących do ogrzewania.

Piece gazowe Bosch – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

Zdaniem eksperta 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, uprawnienia i certyfikaty, które pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi z zakresu montażu, serwisu oraz przeglądów pieców gazowych marki Bosch. Podłączanie kotłów gazowych zawsze wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zaleceniami producenta. Służymy praktycznymi poradami oraz doradztwem w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań grzewczych. Dojeżdżamy do Klientów na terenie Warszawy i okolic – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek

Jeżeli Twój piec gazowy Bosch wykazuje jakiekolwiek nieprawidłowości w pracy

Zadzwoń do nas umówić wizytę serwisanta

Montaż kotłów gazowych Bosch w Warszawie, Pruszkowie, Raszynie i okolicach

Za sprawą profesjonalizmu naszych pracowników możemy świadczyć usługi z zakresu montażu kotłów Bosch na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasza oferta odpowiadała na różne potrzeby naszych Klientów. Właściwie podłączony piec gazowy to gwarancja bezpiecznego korzystania z urządzenia. Aby więc uniknąć błędów przy montażu, lepiej to zadanie powierzyć monterom z Proserwis. 

Profesjonalny montaż kotłów gazowych Bosch to jednak nie wszystko, czym się zajmujemy. Oprócz tego zapewniamy naszym Klientom również wykonanie projektu całej instalacji grzewczej, dzięki któremu możliwe będzie zobrazowanie końcowego efektu inwestycji.

Prace, jakie wykonujemy dla naszych Klientów, wyróżniają się najwyższą jakością, dlatego zawsze są oni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie osób, które podjęły współpracę z firmą Proserwis, dlatego dokładamy wszelkich starań, by montaż pieców gazowych Bosch, ale też innych producentów, przebiegał zgodnie ze sztuką budowlaną.

Jakie urządzenia gazowe marki Bosch instalujemy? 

Zajmujemy się montażem kotłów gazowych Bosch m.in.:

 • Jednofunkcyjnych;
 • Dwufunkcyjnych;
 • Kondensacyjnych;
 • Konwencjonalnych;
 • Wiszących;
 • Stojących;
 • Z otwartą komorą spalania;
 • Z zamkniętą komorą spalania.

Oferujemy instalację niemal wszystkich modeli i serii kotłów gazowych Bosch, w tym również: Condens 5300i WM, Condens 5700i WT, Condens GC9000iW, Tronic Heat 3500. Nasi Klienci mogą liczyć na instalację systemów o sporym zakresie mocy, od kilkunastu do nawet 900 kW. Montujemy piece gazowe Bosch zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i w kotłowniach firm, instytucji oraz innych budynków użytku publicznego. Zajmujemy się także wdrażaniem systemów automatyzacji i regulacji do kotłów, które znacznie usprawniają proces obsługi urządzeń.

Wszystkie osoby, których zainteresował temat profesjonalnego montażu pieców gazowych Bosch, mogą udać się na stronę naszego cennika, w którym przedstawione są szczegółowe informacje.

Jaki profesjonalna firma zajmujemy się też doradztwem i pomocą w kwestii ubiegania się o dofinansowanie z programu rządowego na wymianę ogrzewania na nowsze systemy gazowe.

Naprawa kotłów gazowych Bosch 

Oprócz montażu pieców firmy Bosch, oferujemy Państwu również profesjonalny serwis kotłów gazowych Bosch. Podejmujemy się wszelkich prac serwisowych, poczynając od tych drobniejszy po większe. Zawsze też informujemy Klienta o końcowej cenie naprawy. W ramach napraw kotłów gazowych marki Bosch wykonujemy:

 • diagnostykę awarii;
 • regenerację części i podzespołów;
 • czyszczenie poszczególnych części oraz ich wymianę;
 • sprawdzanie szczelności kotłów c.o. 

Jakie kotły i piece gazowe Bosch serwisujemy?

Montujemy i serwisujemy wszystkie kotły Bosch niezależnie od sposobu montażu (kotły wiszące i stojące), sposobu działania (kotły tradycyjne i kondensacyjne), budowy komory spalania (kotły z otwartą lub zamkniętą komorą spalania) oraz rodzaju funkcjonalności (kotły jednofunkcyjne i dwufunkcyjne). 

Popsuł Ci się kocioł marki Bosch?

Oddaj go w ręce profesjonalistów

Konserwacja, przeglądy kotłów gazowych Bosch

Każde, nawet najlepsze urządzenie, wymaga corocznej konserwacji. Brak regularnych przeglądów może doprowadzić do częstszych awarii, usterek, a w skrajnych przypadkach nawet do zatrucia tlenkiem węgla. Przeglądy kotłów Bosch wykonujemy z największą starannością, dokładnie sprawdzając każdy element i wykonując wszystkie czynności przewidziane przez producenta. 

Serwis, montaż, przeglądy pieców gazowych innych marek

Serwisujemy wszystkie kotły gazowe cenionych i uznanych producentów, takich jak:

Dzięki praktycznej wiedzy czerpanej z setek zleceń, które już są za nami, możemy śmiało powiedzieć, że nie straszna nam żadna usterka. Każdemu Klientowi, który zdecyduje się na współpracę z nami, możemy zaoferować profesjonalną pomoc.

Gdzie poza Warszawą, Raszynem, Pruszkowem montujemy i serwisujemy kotły gazowe?

Swoje usługi z zakresu serwisu, montażu i konserwacji kotłów gazowych kierujemy do Klientów z Warszawy, Pruszkowa oraz Raszyna. Chętnie podejmiemy się także zleceń od Klientów z Piaseczna, Nadarzyna, Książenic, Michałowic, Grodziska Mazowieckiego, Józefowa i pobliskich miejscowości w promieniu 30-50 km od centrum Warszawy.