Kotły gazowe Immergas – Warszawa i okolice

W Proserwis zajmujemy się serwisowaniem i konserwacją kotłów Immergas. Nasi wyszkoleni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży są w stanie kompleksowo i profesjonalnie obsłużyć niemal każdą instalację. Dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych prac. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i instytucji, urzędów, szkół w obrębie całej Warszawy i okolic – m.in. Raszyna i Pruszkowa.

Immergas – producent pieców gazowych

Firma Immergas rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku w Łodzi. Od początku swojego powstania firma zajmowała się dystrybucją kotłów gazowych oraz instalacji solarnych na terenie całego kraju. Oferta Immergas to przede wszystkim ekonomiczne kotły grzewcze – kondensacyjne i tradycyjne, pompy ciepła, grzejniki, panele solarne, systemy fotowoltaiczne. Immergas Polska obecnie może pochwalić się mocną pozycją na rynku. Znajduje się w czołówce, jeżeli chodzi o sprzedaż kotłów gazowych. Kompleksowa oferta firmy zawiera rozwiązania dedykowane zarówno użytkownikom indywidualnym, jak i inwestorom.

Piece gazowe Immergas – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

Nasza firma od początku istnienia specjalizuje się w serwisowaniu kotłów gazowych renomowanych producentów, takich jak m.in. Immergas. Oferujemy Państwu fachowy serwis kotłów Immergas prowadzony przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia i wieloletnie doświadczenie w branży poparte setkami zleceń. Każda zgłoszona do serwisu awaria pieca usuwana jest w możliwe najkrótszym czasie. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pieców Immergas. 

Szukasz fachowców od serwisu pieca Immergas?

Skontaktuj się z nami

Naprawa kotłów gazowych Immergas

Jeżeli mają Państwo problem z piecem Immergas, kocioł przestał działać lub funkcjonuje nieprawidłowo, to prosimy o kontakt. Chętnie posłużymy radą i podzielimy się fachowym wsparciem technicznym. Gwarantujemy szybkie i skuteczne usuwanie awarii, a także kontrolę i sprawdzenie działania instalacji. Dostosowujemy swoją pracę do indywidualnych wymagań, potrzeb i czasu Klienta. Nasz telefon jest czynny przez 24/h.

Jakie kotły gazowe Immergas serwisujemy?

Zdaniem eksperta 

Firma Immergas jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek polski kotły gazowe kondensacyjne, które są niezwykle często stosowanym rozwiązaniem. Technologia kondensacji umożliwia obniżenie zużycia gazu, co pozwala na znaczne oszczędności w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań stosowanych w branży grzewczej. Serwisujemy praktycznie wszystkie kotły gazowe z oferty Immergas: piece jedno- i dwufunkcyjne, wiszące, stojące, z wbudowanym zasobnikiem lub z możliwością podłączenia zasobnika zewnętrznego – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek

Chcesz wykonać przegląd pieca Immergas?

Napisz lub zadzwoń do nas

Konserwacja, przeglądy pieców gazowych Immergas

W celu zapewnienia bezpieczeństwa zaleca się, aby przynajmniej raz do roku dokonywać przeglądu kotłów gazowych. W ramach przeglądów i konserwacji kotłów Immergas wykonujemy następujące czynności:

  • kontrola ogólnego stanu instalacji;
  • sprawdzenie działania instalacji;
  • czyszczenie kotła (wymiennika, palnika, syfonu w przypadku kotłów kondensacyjnych);
  • sprawdzanie bezpieczeństwa odprowadzania spalin;
  • sprawdzanie właściwych ustawień sterownika;
  • analiza spalin. 

Serwis, montaż, przeglądy pieców gazowych innych marek

W Proserwis podejmujemy się napraw pieców gazowych przodujących producentów, takich jak: Saunier Duval, Junkers, Viessmann, Buderus, Vaillant, Bosch, ATAG, De Dietrich, Termet. W razie jakichkolwiek problemów z piecami wymienionych marek mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie. 

Gdzie poza Warszawą, Raszynem, Pruszkowem montujemy i serwisujemy kotły gazowe?

Siedziba firmy znajduje się w Raszynie, ale swoje usługi świadczymy we wszystkich dzielnicach Warszawy (Wawer, Bemowo, Wilanów, Ursus, Śródmieście, Targówek, Praga Północ, Praga Południe, Włochy, Ochota, Ursynów, Wola, Bielany, Białołęka, Wesoła, Mokotów, Rembertów, Żoliborz) oraz w obrębie 30-50 km od centrum stolicy. Nasi klienci pochodzą m.in. z Pruszkowa, Piaseczna, Legionowa, Łomianek, Wołomina, Józefowa i okolic.