Piece i kotły gazowe Warszawa Mokotów – montaż, serwis, przeglądy

Oferujemy Państwu pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kotłów gazowych na warszawskim Mokotowie. Działamy kompleksowo i skutecznie – w razie awarii usuwamy usterkę tak szybko jak to tylko możliwe. Montujemy nowe piece, jak i modernizujemy istniejące systemy centralnego ogrzewania. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, jednocześnie świadcząc najwyższy poziom usług. 

Montaż pieców gazowych 

Montujemy piece gazowe zgodnie z zaleceniami producenta w celu zapewniania bezpiecznej i wydajnej pracy urzadzenia. Fachowy montaż kotłów gazowych to gwarancja tego, że urządzenie będzie pracowało bezawaryjnie przez długi czas. Montujemy kotły gazowe jedno- i dwufunkcyjne, wiszące, stojące, tradycyjne, kondensacyjne, z otwartą lub zamkniętą komorą spalania.

Szukasz fachowców od pieców gazowych na Mokotowie?

Skontaktuj się z Proserwis:

Serwis, naprawa kotłów gazowych

Wykonujemy również naprawy kotłów gazowych i wymianę uszkodzonych elementów na nowe. Posiadamy spory magazyn części zamiennych, co umożliwia szybką naprawę pieca bez dodatkowych dojazdów do Klienta bądź długiego oczekiwania na części zamienne. Działamy kompleksowo i profesjonalnie, o czym świadczy stale powiększające się grono naszych Klientów.

Przeglądy, konserwacja kotłów gazowych

Kolejnym obszarem naszej działalności są przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne kotłów gazowych. Regularne przeglądy oraz konserwacja urządzeń grzewczych zapewni bezpieczną i ekonomiczną pracę kotła gazowego. Ponadto przeglądy pozwalają uniknąć awarii-niespodzianek, do których może dojść w wyniku zużycia się części kotła lub na skutek zanieczyszczenia jego elementów. 

Kotły i piece gazowe od różnych producentów ? co obejmuje nasza oferta?

Serwisujemy i konserwujemy piece gazowe renomowanych producentów, takich jak: Viessmann, Immergas, De Dietrich, Termet, ATAG, Saunier Duval, Vaillant, Buderus, Bosch, Junkers

Podejmujemy się montażu urządzeń grzewczych następujących marek: Viessmann, ATAG, Buderus, Vaillant, Saunier Duval, Bosch.

Potrzebujesz fachowca do swojego pieca gazowego?

Zadzwoń lub napisz do nas:

Warszawa Mokotów ? tutaj realizujemy usługi związane z kotłami gazowymi

Mokotów to jedna z dzielnic Warszawy usytuowana w lewobrzeżnej części miasta. Niegdyś wchodziła w skład gminy Centrum. Zabudowa Mokotowa jest bardzo różnorodna. Niektóre części tego rozległego terenu zajmują wille, domki jednorodzinne, inne zaś – bloki z wielkiej płyty. Na Mokotowie znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej m.in. Biblioteka Narodowa, Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Handlowa, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Telewizja Polska czy choćby nieczynna już skocznia narciarska. Jest tam również wiele terenów zielonych. Do najpopularniejszych z nich należą Pole Mokotowskie, Park Arkadia czy Królikarnia.

Obszar obsługi pieców gazowych poza warszawskim Mokotowem

Mokotów to tylko jedna z dzielnic, na terenie której świadczymy swoje usługi z zakresu serwisu pieców gazowych. Podejmujemy się także realizacji zleceń od Klientów pochodzących z Centrum, Rembertowa, Wilanowa, Targówka, Pragi Północ i Pragi Południe, Woli, Ochoty, Ursynowa, Żoliborza, Ursusa, Włoch, Białołęki, Wesołej, Bielan, Wawra.

Ponadto zasięgiem naszego działania objęte są także miejscowości w obrębie 30 km (serwis) oraz 50 km (montaż) od Warszawy, takie jak Piastów oraz Michałowice, Karczew i Otwock, Wołomin, Ożarów Mazowiecki, Józefów, Legionowo, Zielonka, Wiązowna, Góra Kalwaria, Izabelin, Nadarzyn, Książenice, Raszyn, Pruszków Lesznowola, Łomianki, Nieporęt i Jabłonna, Milanówek i Grodzisk Mazowiecki, Wieliszew, Brwinów, Stare Babice, Halinów, Marki oraz Ząbki, Sulejówek, Konstancin-Jeziorna, Błonie, Piaseczno, Kobyłka.