Piece i kotły gazowe Warszawa Praga Północ i Południe – montaż, serwis, przeglądy

Na terenie Pragi Północ oraz Pragi Południe świadczymy usługi serwisu, naprawy, konserwacji oraz montażu kotłów gazowych. Naszym Klientom zapewniamy najwyższe standardy obsługi, konkurencyjne ceny oraz szybką reakcję. W razie jakichkolwiek problemów z urządzeniem gazowym jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę. 

 

Montaż pieców gazowych

Oferujemy profesjonalny montaż kotłów gazowych w domach, mieszkaniach oraz obiektach użyteczności publicznej na warszawskiej Pradze Północ i Południe. Wszystkie prace montażowe wykonujemy zgodnie z instrukcją montażu oraz przepisami bezpieczeństwa. Doradzamy także w wyborze optymalnej dla Klienta marki i modelu urządzenia. 

Fachowy montaż pieców gazowych na terenie Pragi Północ i Pragi Południe

Napisz lub zadzwoń do nas:

Serwis, naprawa kotłów gazowych

Mieszkańcy Pragi Północ oraz Pragi Południe z powodzeniem mogą wezwać nas w przypadku awarii pieca gazowego. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Udzielamy gwarancji na swoje usługi, a własny magazyn części zamiennych pozwala nam usunąć wiele usterek praktycznie natychmiast. Dostosowujemy swoją pracę do indywidualnych wymagań oraz potrzeb Klienta. 

Przeglądy, konserwacja pieców gazowych

Przegląd techniczny kotłów gazowych zalecany jest przynajmniej raz na rok. Tego typu działania pozwalają upewnić się, że urządzenie jest wydajne i bezpieczne w użytkowaniu. Przegląd pozwoli Państwu zachować oszczędność oraz uniknąć awarii w trakcie sezonu grzewczego. W ramach przeglądu nie tylko sprawdzany jest stan poszczególnych podzespołów, ale wykonywane są także czynności konserwacyjne, takie jak, chociażby czyszczenie pieca, które pozwolą wydłużyć żywotność urządzenia. 

Kotły i piece gazowe od różnych producentów – co obejmuje nasza oferta?

Montujemy piece: Saunier Duval, ATAG, Viessmann, Vaillant, Buderus, Bosch.

Serwisujemy, dokonujemy przeglądów i konserwacji kotłów: Bosch, De Dietrich, Immergas, Vaillant, Junkers, Buderus, Viessmann, ATAG, Saunier Duval, Termet.

Twój piec gazowy dawno nie był konserwowany?

Skontaktuj się ze specjalistami od pieców gazowych na warszawskiej Pradze:

Warszawa Praga Północ i Praga Południe – tutaj realizujemy usługi związane z kotłami gazowymi

Praga Północ to dzielnica Warszawy, która mieści się w prawobrzeżnej części miasta. Na jej terenie znajdowała się historyczna Praga. Przedwojenne kamienice przyciągają do Pragi Północ deweloperów, którzy w kolejnych zrewitalizowanych obiektach urządzają mieszkania dla miłośników loftów. Specyficzny klimat tej dzielnicy sprawia, że osiada tu wielu artystów. Na terenie Pragi Północ wyodrębnia się następujące obszary: Pelcowizna, Nowa Praga, Stara Praga, Szmulowizna. 

W bezpośrednim sąsiedztwie Pragi Północ znajduje się Praga Południe, która obejmuje tereny przyłączone do stolicy w XVIII, XIX i XX wieku. Na terenie dzielnicy funkcjonuje Park Skaryszewski oraz instytucje, takie jak Sinfonia Varsovia, Centrum Promocji Kultury Praga Południe czy Teatr Powszechny. Wyjątkowym elementem w krajobrazie Pragi Południe jest Saska Kępa. Na Pradze Południe prowadzone są intensywne inwestycje, takie jak budowa atrakcyjnych kompleksów mieszkaniowych. 

Obszar obsługi pieców gazowych poza warszawską Pragą Północ i Pragą Południe 

Pozostałe dzielnice objęte działalnością naszej firmy: Ochota, Targówek, Żoliborz, Centrum, Wesoła, Ursus, Wawer, Wola, Mokotów, Białołęka, Bielany, Włochy, Rembertów, Ursynów, Bemowo, Wilanów.

Miejscowości w sąsiedztwie Warszawy, na terenie których świadczymy swoje usługi: Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Zielonka, Józefów, Marki oraz Ząbki, Izabelin, Piastów oraz Michałowice, Halinów, Sulejówek, Legionowo, Milanówek i Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Błonie, Wołomin, Nadarzyn, Karczew i Otwock, Góra Kalwaria, Wiązowna, Wieliszew,