Kotły, piece gazowe Buderus – montaż, serwis, konserwacja Warszawa i okolice

Piece gazowe marki Buderus to nowoczesne, zaawansowane technologicznie i bezobsługowe urządzenia grzewcze przeznaczone przede wszystkim do mieszkań, domów jedno- i wielorodzinnych, a także budynków usługowych i użyteczności publicznej. Jako doświadczeni specjaliści w serwisowaniu urządzeń grzewczych wykonujemy naprawy, okresowe przeglądy oraz montaż pieców gazowych marki Buderus na terenie Warszawy, Raszyna, Pruszkowa i okolic. W razie jakichkolwiek problemów technicznych związanych z piecem gazowym Buderus mogą Państwo liczyć na nasze kompleksowe wsparcie.

Buderus – producent pieców gazowych 

Buderus, który należy do międzynarodowego koncernu Bosch (Grupa Bosch Thermotechnik GmbH), jest wiodącym na świecie producentem rozwiązań grzewczych, w których zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Klienci cenią ją sobie przede wszystkim za bogatą ofertę wydajnych produktów przeznaczonych do wytwarzania, przechowywania i dystrybucji energii cieplnej oraz za wysoką jakość produktów, jakie posiada w ofercie. Firma może poszczycić się bogatą wiedzą specjalistyczną, która podparta jest ponad 275-letnim doświadczeniem.

Piece gazowe Buderus – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu montażu, przeglądów, zarówno gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych oraz serwisu wszystkich pieców gazowych marki Buderus. Przeprowadzamy również pierwsze uruchomienia urządzeń Buderus. Posiadamy fachowych i wykwalifikowanych pracowników. Gwarantujemy także kompleksowe doradztwo w zakresie doboru urządzeń grzewczych marki Buderus. Nasza wszechstronna wiedza oraz bogate doświadczenie pozwala pomóc każdemu Klientowi wybrać dla siebie optymalne rozwiązanie. Jesteśmy TOP PARTNEREM firmy BUDERUS, dzięki czemu doskonale znamy urządzenia tej marki. 

Zepsuł Ci się piec gazowy Buderus?

Skontaktuj się z nami

Montaż kotłów gazowych Buderus w Warszawie, Pruszkowie, Raszynie i okolicach

Montaż pieca gazowego Buderus czy każdej innej marki to skomplikowana czynność, która musi zostać wykonana wedle określonych zasad i wymogów producenta. Aby uniknąć problemów w użytkowaniu i nie stracić uprawnień gwarancyjnych, najlepiej powierzyć montaż specjalistom. Zatrudnieni przez naszą firmę montażyści dysponują odpowiednią wiedzą i uprawnieniami niezbędnymi do przeprowadzenia prac instalacyjnych. Nasi instalatorzy to gwarancja tego, że urządzenie zostanie zainstalowane z wymogami producenta oraz obowiązującymi przepisami.

Wszyscy Klienci naszej firmy Proserwis mogą liczyć nie tylko na instalację pieców gazowych Buderus, ale również na otrzymanie profesjonalnego projektu instalacji gazowej. Dzięki niemu możliwe jest zapoznanie się z oczekiwanym efektem jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji. 

Co więcej, warto wspomnieć również o tym, że Proserwis od wielu lat zajmuje się montażem kotłów gazowych Buderus – a także urządzeń grzewczych wszelkich innych firm. Pozwoliło to naszym pracownikom na zdobycie niezbędnych umiejętności, a także doświadczenia w kwestii zarówno montażu, jak i serwisu kotłów Buderus m.in. w Warszawie i okolicy. Dzięki temu Klienci mają pewność, że świadczone przez nas usługi wyróżniają się najlepszą jakością.

Jakie urządzenia gazowe marki Buderus instalujemy?

Zajmujemy się montażem różnych rodzajów kotłów gazowych Buderus, w tym m.in.:

  • Tradycyjnych;
  • Kondensacyjnych;
  • Wiszących;
  • Stojących;
  • Jednofunkcyjnych;
  • Dwufunkcyjnych;
  • Z otwartą komorą spalania;
  • Z zamkniętą komorą spalania.

Specjaliści Proserwis specjalizują się w instalacji wszelkich dostępnych na rynku modeli pieców gazowych Buderus, w tym: 

  • piece jednofunkcyjne Logamax plus GB022, GB062V2, GB072V2, 
  • piece dwufunkcyjne Logamax plus GB062-24KV2, GB072-24KV2, GB012-25 kW. 

Jednak montaż kotłów gazowych to nie jedyne, co oferujemy Klientom. Oprócz tego zajmujemy się również doradztwem z zakresu dofinansowań do wymiany urządzeń grzewczych.

Wszystkie osoby, które szukają profesjonalnych usług z zakresu montażu, naprawy lub serwisu kotłów gazowych, zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, a także zachęcamy do kontaktu

Naprawa kotłów gazowych Buderus

Zdaniem eksperta 

Oprócz montażu pieców gazowych Buderus, oferujemy także profesjonalny serwis kotłów tej marki. Status ,,Buderus Top Partner” to gwarancja tego, że można nam zaufać. Profesjonalny serwis pieców gazowych obejmuje szereg istotnych działań mających na celu likwidacje usterki – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek

Jakie piece gazowe Buderus serwisujemy?

Wykonujemy serwis oraz naprawę różnych rodzajów pieców gazowych Buderus – wiszących, stojących, jednofunkcyjnych, dwufunkcyjnych, z otwartą albo zamkniętą komorą spalania, a także kondensacyjnych i tradycyjnych.

Powierz naprawę swojego pieca marki Buderus specjalistom!

Gwarantujemy najwyższy poziom usług

Konserwacja, przeglądy kotłów gazowych Buderus

Przegląd techniczny kotłów gazowych Buderus zalecany jest przynajmniej raz na rok. Takie czynności pozwalają upewnić się, czy piec jest bezpieczny w użytkowaniu, a także w razie konieczności dokonać napraw. Prace wchodzące w zakres konserwacji pieców gazowych Buderus obejmują m.in. weryfikację poszczególnych elementów składowych oraz ich czyszczenie, a także kontrolę szczelności instalacji gazowej. 

Serwis, montaż, przeglądy pieców gazowych innych marek niż Buderus

Serwisujemy piece gazowe wszystkich renomowanych producentów, takich jak De Dietrich, Ferolli, ACV, Vaillant, Bosch, Termet, Wolf, Riello, Saunier Duval, Junkers, Immergas, Viessmann, ATAG. Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnego serwisu dla swojego pieca, to zapraszamy już dziś do kontaktu

Gdzie poza Warszawą, Raszynem, Pruszkowem montujemy i serwisujemy kotły gazowe marki Buderus?

Montaż, serwis oraz przeglądy pieców gazowych Buderus wykonujemy na terenie Warszawy, Pruszkowa oraz Raszyna, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Zasięgiem działania objęte są również miejscowości oddalone ok. 30-50 km od stolicy, takie jak: Legionowo, Jabłonna, Wieliszew, Nieporęt, Łomianki, Zielonka, Marki, Ząbki, Kobyłka, Wołomin, Sulejówek, Halinów, Wiązowna, Otwock, Karczew, Józefów, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Lesznowola, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Nadarzyn, Książenice, Piastów, Michałowice, Brwinów, Błonie, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, Izabelin.