Piece i kotły gazowe Warszawa Targówek – montaż, serwis, przeglądy

Specjalizujemy się w serwisowaniu oraz konserwacji kotłów gazowych wiodących producentów. Działamy na terenie warszawskiego Targówka oraz całej Warszawy i pobliskich miejscowości. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze i serwisowaniu urządzeń gazowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a fachowym doradztwem i pomocą w razie nagłych awarii służymy przez całą dobę. 

 

Montaż pieców gazowych

Naszym Klientom gwarantujemy fachową obsługę, na którą składa się zarówno profesjonalne doradztwo w wyborze optymalnych urządzeń grzewczych, jak i profesjonalnie wykonany montaż oraz obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna. Naszym celem jest zapewnienie sprawnego i bezpiecznego działania instalacji grzewczej. Nie boimy się wyzwań – każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością.

Jesteś z Targówka i chcesz wymienić piec gazowy na nowy?

Skontaktuj się z nami:

Serwis, naprawa kotłów gazowych

Wszystkie naprawy pieców gazowych wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta. Cechuje nas solidność, rzetelność oraz fachowość. Posiadamy bogate zaplecze części zamiennych po to, aby móc większość napraw przeprowadzić na miejscu u Klienta. Najczęstszym awariom ulegają takie elementy, jak czujniki, elektrody, elektrozawory, generatory iskry. W przypadku pieców dwufunkcyjnych naprawy czasem bywają bardziej skomplikowane i czasochłonne. 

Przeglądy, konserwacja kotłów gazowych

Regularne, minimum coroczne przeglądy pieców gazowych są ważne z kilku powodów. Po pierwsze, piec gazowy to urządzenie przetwarzające gaz, a źle pracujący kocioł stanowi zagrożenie dla naszego zdrowia, a nawet życia. Po drugie, brak regularnej konserwacji kotła negatywnie wpływa na czas jego użytkowania. Piece, które nie były regularnie konserwowane, są zazwyczaj w opłakanym stanie, dlatego nie tylko działają nieprawidłowo i ale też mogę generować większe rachunki. Regularny przegląd pieca gazowego zawsze pozwoli zachować oszczędność oraz uniknąć awarii w trakcie sezonu grzewczego.

Kotły i piece gazowe od różnych producentów – co obejmuje nasza oferta?

Marki pieców gazowych, które serwisujemy:

Marki pieców gazowych, które montujemy: 

  • Viessmann, 
  • ATAG, 
  • Buderus, 
  • Vaillant, 
  • Bosch, 
  • Saunier Duval. 

Szukasz sposobu na efektywne ogrzewanie w Twoim domu?

Skontaktuj się z nami, a podpowiemy, na jakie rozwiązanie postawić:

Warszawa Targówek – tutaj realizujemy usługi związane z piecami gazowymi

Dzielnica Targówek położona jest na prawym brzegu Wisły. Dzieli się na dwie części: mieszkaniową (Bródno, Targówek Mieszkaniowy i Zacisze) oraz przemysłową (Targówek Fabryczny). Na Bródnie i Targówku Mieszkaniowym dominują duże osiedla blokowe, natomiast na Zaciszu więcej jest domów jednorodzinnych. Na terenie dzielnicy znajduje się m.in. Lasek Bródnowski, Park Bródnowski czy Park Wiecha. Do znanych obiektów położonych w tej dzielnicy należy Cmentarz Bródnowski.

Obszar obsługi kotłów gazowych poza warszawskim Targówkiem 

Działamy nie tylko w Targówku, ale i we wszystkich dzielnicach Warszawy: 

Wawer, Wesoła, Mokotów, Ochota, Wilanów, Rembertów, Bemowo, Bielany, Ursus, Centrum, Wola, Praga Południe, Ursynów, Żoliborz, Praga Północ, Włochy, Białołęka. Swoje usługi z zakresu serwisu kotłów gazowych kierujemy także do mieszkańców okolicznych miejscowości, takich jak Sulejówek, Łomianki, Halinów, Stare Babice, Milanówek i Grodzisk Mazowiecki, Izabelin, Wiązowna, Nieporęt i Jabłonna, Nadarzyn, Góra Kalwaria, Zielonka, Kobyłka, Ożarów Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Karczew i Otwock, Wieliszew, Józefów, Piastów oraz Michałowice, Marki oraz Ząbki, Lesznowola, Błonie, Legionowo, Wołomin, Brwinów, Piaseczno, Pruszków czy Raszyn, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy.