Kotły, piece gazowe Ferroli – montaż, serwis, konserwacja Warszawa i okolice

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z montażem, serwisem i konserwacją kotłów gazowych Ferroli, które są odpowiednie dla różnej wielkości budynków i potrzeb. Instalacja nowoczesnych rozwiązań marki Ferroli to gwarancja wydajnego ogrzewania budynku, a przy kotłach dwufunkcyjnych także możliwość ogrzewania wody użytkowej. Aby mieć pewność, jaki typ kotła będzie najlepiej odpowiadał potrzebom budynku i jego mieszkańców, zalecamy zasięgnięcie fachowej porady u naszych monterów.

Ferroli – producent kotłów gazowych

Ferroli to włoski producent kotłów, który od ponad pół wieku jest liderem w projektowaniu i rozwoju urządzeń grzewczych produkowanych w Weronie we Włoszech. Marka wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych urządzeń grzewczych, od wysokosprawnych domowych kotłów konwekcyjnych, systemowych i z otwartym odpowietrznikiem, po szeroką gamę produktów wykorzystujących odnawialne źródła energii, w tym kompletne systemy solarne.

Piece gazowe Ferroli – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

Klienci, którzy zakupili kocioł gazowy lub zastanawiają się nad modernizacją instalacji grzewczej w domu. Mogą skorzystać z naszych kompleksowych usług z zakresu montażu pieców gazowych, serwisu oraz przeprowadzenia przeglądu technicznego. Nasi profesjonalni fachowcy podejmą się naprawy pieca bez względu na sposób działania urządzenia gazowego. Pomożemy także w wyborze odpowiedniego modelu oraz pomożemy załatwić formalności związane z otrzymaniem dofinansowania na wymianę pieca.

Montaż pieców gazowych Ferroli w Warszawie i okolicach

Firma Proserwis zajmuje się montażem jednofunkcyjnych i dwufunkcyjnych kotłów gazowych Ferroli. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące przygotowanie miejsca instalacji, wykonanie projektu oraz modernizacją całej instalacji grzewczej. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy podejmą się tych złożonych działań, przestrzegając wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Szukasz instalatorów lub fachowców od serwisu pieca Ferroli?

Skontaktuj się z nami

Jakie urządzenia gazowe marki Ferroli instalujemy?

Marka Ferroli ma w swojej ofercie kotły kondensacyjne w wersji stojącej i wiszącej. To nowoczesne urządzenia, które dzięki schłodzeniu spalin pozwalają wykorzystać większą ilość energii niż w kotłach konwencjonalnych. Montujemy między innymi następujące modele kotłów jednofunkcyjnych i dwufunkcyjnych: BLUEHELIX HITECH, BLUEHELIX TECH, DIVATECH D LN C, OPERA. Wdrażamy systemy wyposażone w najnowsze rozwiązania współczesnej techniki kondensacyjnej do zastosowań indywidualnych, jak i do firm i instytucji.

Naprawa kotłów gazowych Ferroli

Zdaniem eksperta 

W ramach konserwacji pieców gazowych sprawdzany jest ogólny stan instalacji i jej funkcjonowanie w celu zapewnienia bezpieczeństwa jej użytkownikom. Umożliwia to wykrycie nawet najdrobniejszej usterki i szybką naprawę. Nasi pracownicy wykonują także czyszczenie kotła i wymianę części zużytych na wysokiej jakości elementy zamienne, kontrolują bezpieczeństwo odprowadzanych spalin i poprawność ustawień sterownika – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek.

Konserwacja, przeglądy pieców i kotłów gazowych Ferroli

Regularne przeglądy kotłów gazowych Ferroli pozwolą na ich niezawodną i efektywną pracę w sezonie grzewczym. Nie należy o nich zapominać i minimum raz w roku wzywać fachowca, który sprawdzi funkcjonowanie pieca gazowego.

Serwis, montaż, przegląd pieców gazowych innych marek niż Ferroli

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, którzy podejmą się również prac związanych z naprawą, montażem i przeglądem pieców Boschpieców Buderuskotłów De Dietrichpieców Immergaskotłów Junkerskotłów ATAGpieców Saunier Duvalpieców Termetkotłów Viessmann, pieców ACV, kotłów Wolf, pieców i palników Riello.

Gdzie poza Warszawą montujemy i serwisujemy kotły gazowe?

Siedziba naszej firmy, świadczącej kompleksowe usługi z zakresu montażuserwisu kotłów gazowych oraz innych systemów grzewczych, zlokalizowana jest w Raszynie. Jednak zasięg naszej działalności jest znacznie szerszy. Nasi specjaliści dojadą do Klientów we wszystkich dzielnicach Warszawy, takich jak WolaTargówekBemowoWilanówMokotówWawerPraga PółnocPraga PołudnieBielanyUrsynów oraz mieszkańców miejscowości położonych obok stolicy. Naprawy i instalację pieców gazowych wykonujemy m.in.w LegionowieŁomiankachKobyłceWołominie czy Józefowie.