Kotły, piece gazowe Fondital – montaż, serwis, konserwacja Warszawa i okolice

W Proserwis doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest prawidłowy montaż kotłów gazowych. Posiadamy niezbędny sprzęt i uprawnienie do instalacji pieców gazowych marki Fondital. Zajmujemy się także sprawnym serwisem urządzeń w przypadku problemów z ich ekonomicznym funkcjonowaniem oraz przeprowadzamy dokładne przeglądy techniczne kotłów. Wszystkie prace możemy zrealizować dla Klientów z Warszawy i okolicznych miejscowości.

Fondital – co to za firma? Producent pieców gazowych

Firma Fondital jako pierwsza na świecie zaczęła produkcję aluminiowych grzejników. Obecnie zajmuje się projektowaniem i sprzedażą nowoczesnych kotłów gazowych i wydajnych pomp ciepła. Urządzenia marki chronione są licznymi patentami międzynarodowymi. 

Piece gazowe Fondital – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

Firma Proserwis dzięki doświadczeniu i zatrudnieniu specjalistów oferuje kompleksowe usługi z zakresu montażuserwisowania kotłów gazowych Fondital i innych marek. Przeprowadzamy Klientów przez cały proces inwestycji w wygodny sposób. Doradzamy wybór odpowiedniego modelu pieca Fondital, wykonujemy sprawny i bezpieczny montaż, a w razie nieprawidłowości w funkcjonowaniu, usuwamy usterki. Można powierzyć nam także konserwację kotła gazowego, celem zapewnienia jego ekonomicznej pracy.

Montaż pieca gazowego Fondital w Warszawie i okolicach

Bezpiecznie działanie kotłów gazowych zależy od odpowiedniego przeprowadzenia prac montażowych. Dlatego instalację należy powierzyć specjalistom posiadającym odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Nasza firma oferuje sprawne wykonanie montażu pieców gazowych Fondital w domach, szkołach, urzędach i instytucjach. Wykonujemy również plan instalacji grzewczej dla budynku, a także adaptację pomieszczeń na kotłownię. Wszystkie zlecenia są realizowane terminowo i w konkurencyjnych cenach.

Jakie urządzenia gazowe marki Fondital instalujemy?

Instalujemy i serwisujemy wszystkie rodzaje kotłów dostępne w asortymencie marki Fondital. Rozwiązania tego producenta oparte są o technologię atmosferyczną lub kondensacji. Można zlecić nam montaż kotłów ściennych i stojących o niskiej (<35kW) i wysokiej mocy (> 35kW). Niezależnie od tego, czy są to wersje tylko do ogrzewania, czy również grzania wody użytkowej. Nasi pracownicy doskonale znają budowę modeli jednofunkcyjnych i dwufunkcyjnych, takich jak ITACA KC, ANTEA KC, FORMENTERA KRB, TENERIFE KC. Bez względu na to, czy są to wersje z otwartą, czy zamkniętą komorą spalania, wykonane prace zostaną przeprowadzone w bezpieczny sposób.

Zastanawiasz się, jaka jest różnica pomiędzy poszczególnymi modelami kotłów Fondital?

Skontaktuj się z Proserwis – dobierzemy odpowiednie rozwiązanie

Naprawa, serwis kotłów gazowych Fondital

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować usługi naprawy wszystkich pieców gazowych Fondital. Usuwamy usterki oraz wymieniamy zepsute części konwencjonalnych, kondensacyjnych, jednofunkcyjnych i dwufunkcyjnych kotłów gazowych. 

Zdaniem eksperta 

Wysokie kwalifikacje naszych pracowników pozwalają szybko wyeliminować praktycznie każdy problem techniczny. Do każdego zlecenia podchodzą oni z najwyższym zaangażowaniem i wyceniają indywidualnie wykonaną usługę – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek

Konserwacja, przeglądy pieców i kotłów gazowych Fondital

Aby zapewnić bezpieczne i prawidłowe działanie kotłów gazowych oraz całej instalacji, zalecane jest wykonanie minimum raz w roku przeglądu technicznego. Zadania tego może podjąć się jedynie fachowiec posiadający stosowne uprawnienia. Podczas okresowych kontroli pieców gazowych sprawdzane jest, czy nie dochodzi do wycieku gazu i czy wszystkie elementy instalacji działają prawidłowo.

Serwis, montaż, przeglądy pieców gazowych innych marek

Zajmujemy się montażem i konserwacją kotłów gazowych znanych marek. Nasi pracownicy podejmą się prac serwisowych pieców Boschpieców Saunier Duvalkotłów ATAG,kotłów Buderuspieców Viessmann, kotłów Ferroli, kotłów Wolf, kotłów Riello, pieców Ariston, pieców ACV, pieców Beretta, pieców Defro, kotłów Chaffoteaux i innych.

Gdzie poza Warszawą montujemy i serwisujemy kotły gazowe Fondital i inne?

Usługi montażu, naprawy oraz przeglądu pieców gazowych Fondital i innych marek świadczymy na terenie wszystkich dzielnic Warszawy, a także miejscowości położonych blisko stolicy. Nasi specjaliści podejmą się serwisu kotła u Klientów z PiasecznaNadarzynaJózefowaMichałowicGrodziska Mazowieckiego i innych lokalizacji w promieniu 50 km od stolicy.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis urządzeń grzewczych?

Wybierając naszą firmę, otrzymujesz nie tylko usługi na najwyższym poziomie, ale też oszczędzasz czas i pieniądze. Mamy dostęp do oryginalnych części do obsługiwanych przez nas pieców i kotłów, dlatego serwis możemy przeprowadzić niemal od ręki.