Konserwacja pieców gazowych Warszawa

1

Zajmujemy się konserwacją kotłów gazowych w Warszawie i okolicach. W codziennej pracy łączymy przywiązanie do tradycji i nowatorskie rozwiązania. Korzystając z najlepszych technik możemy realizować konserwacje kotłów tak, aby były funkcjonalne przez wiele lat – zachowując pierwotne zastosowanie.

Konserwacja kotłów gazowych w Warszawie to sprawna i szybka realizacja zlecenia. Prace wykonujemy w domu klienta lub we wskazanym miejscu. Działamy wieloetapowo – znajdujemy przyczynę problemu i staramy się ją usunąć. Wiele prac wykonujemy od ręki. Przy każdym zleceniu udzielamy gwarancji.

Konserwacja pieców gazowych

Konserwacja pieców gazowych to proces, w który angażujemy się w 100% zapewniając kompleksowe usługi: znajdujemy problem i proponujemy środki zaradcze. Na życzenie klienta czyścimy wymiennik, by działał bez awarii, sprawdzamy pracę palnika i filtrów – ostatnia część naszej działalności to przeprowadzenie analizy spalin. Regularna konserwacja usprawnia pracę kotła gazowego, chroni przed uszkodzeniem.

Serwis pieców i kotłów gazowych Dudek

Zajmujemy się serwisem pieców i kotłów gazowych wielu marek, w tym marki Dudek. Pomagamy przy małych problemach, jak i poważnych awariach. Czyścimy wymiennik, sprawdzamy funkcjonalność urządzenia i udzielamy fachowej porady. Oferujemy serwis, jak i dostarczamy w razie potrzeby części wymienne.

Nie czekaj – skontaktuj się z nami. Wszystkie prace wykonujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania, z uwzględnieniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Oferujemy fachową pomoc i krótkie terminy realizacji.

footer-big-1