Piece i kotły gazowe Zielonka – montaż, serwis, przeglądy

Proserwis to zespół specjalistów w zakresie instalacji, konserwacji i napraw pieców gazowych. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Raszynie, jednak obszar obsługi obejmuje Warszawę oraz okolice, a w tym także Zielonkę. Oferujemy usługi najwyższej jakości, zgodne ze sztuką instalatorską oraz polskim prawem.

Montaż pieców gazowych

Prawidłowy montaż pieca lub kotła gazowego jest absolutnie konieczny, by móc cieszyć się bezpiecznym i ciepłym wnętrzem: domem, firmą czy instytucją. Eksperci od systemów ogrzewania ? Proserwis mogą zaoferować realizację solidnej instalacji urządzenia w wyznaczonym miejscu i dogodnym terminie. 

Masz pytania lub chcesz zlecić montaż pieca gazowego?

Zadzwoń, pomożemy

Serwis, naprawa kotłów gazowych

Awarie pieców gazowych najczęściej dzieją się niespodziewanie, chociaż w części przypadków mogą być skutkiem zaniedbań lub braku systematycznej konserwacji. Niezależnie od przyczyny, reakcja na powstałą usterkę powinna być jak najszybsza. Zlecając nam serwis ? większą lub mniejszą naprawę ? kotła gazowego, możesz liczyć na błyskawiczny termin realizacji. Możliwe jest to dzięki skutecznej diagnostyce oraz zapleczu w postaci części zamiennych do urządzeń obsługiwanych przez nas producentów.

Przeglądy, konserwacja pieców gazowych

Konieczność serwisu pieca jest najczęściej sytuacją nieprzewidywalną. Inaczej jest z regularnymi przeglądami oraz konserwacją kotłów gazowych – te czynności powinny być przeprowadzane systematycznie i z ogromną starannością. To od nich zależy bowiem nie tylko bezpieczeństwo użytkowania urządzenia grzewczego, ale także jego ekonomiczność, wydajność oraz żywotność. Decydując się na tego rodzaju usługi przy współpracy z nami, otrzymujesz rzetelnie przeprowadzone czynności konserwacyjne oraz wsparcie po zrealizowanym zleceniu.

Kotły i piece gazowe od różnych producentów – co obejmuje nasza oferta?

Podczas naszej codziennej pracy zajmujemy się kotłami najlepszych światowych producentów. Oznacza to, że naszym klientom możemy zaproponować:

Urządzenia instalujemy w odległości 50 km od Warszawy, natomiast naprawy oferujemy w promieniu 30 km od stolicy.

Drobna usterka, a może poważna awaria pieca gazowego?

Nasza infolinia jest czynna przez 24h na dobę, zadzwoń:

Zielonka – tutaj realizujemy usługi związane z kotłami gazowymi

Zielonka to miasto należące do aglomeracji warszawskiej, położone w województwie mazowieckim – na wschód od stolicy kraju. Powierzchnia miejscowości to niespełna 80 km2, natomiast populacja liczy około 17,5 tysiąca stałych mieszkańców. Na uwagę zasługuje zielone – leśne – otoczenie Zielonki, co czyni miasto doskonałym terenem do uprawiania sportu na świeżym powietrzu oraz rekreacji.

Obszar obsługi pieców gazowych poza Zielonką

Zielonka to niejedyna miejscowość leżąca na obsługiwanym przez nas obszarze. Nasza propozycja montażu, konserwacji i naprawy kotłów gazowych dostępna jest także w innych okolicach województwa mazowieckiego. Usługi dotyczące serwisu systemów ogrzewania oferujemy także w:

 • Markach i Ząbkach;
 • Wołominie;
 • Halinowie, Sulejówku, Wiązownie;
 • Kobyłce;
 • Józefowie;
 • Otwocku i Karczewie;
 • Jabłonnie, Legionowie, Wieliszewie, Nieporęcie;
 • Piasecznie, Lesznowoli, Konstancinie-Jeziornie;
 • Górze Kalwarii;
 • Piastowie i Michałowicach;
 • Nadarzynie;
 • Grodzisku Mazowieckim i Milanówku;
 • Błoniach, Brwinowie;
 • Ożarowie Mazowieckim, Starych Babicach oraz Izabelinie.

Działamy również w takich dzielnicach Warszawy jak: Włochy, Ursus i Ochota, Rembertów i Wesoła, Praga Północ i Praga Południe, Wawer, Targówek, Mokotów, Bielany, Bemowo i Wola, Ursynów, Wilanów, Białołęka, Żoliborz oraz centrum – Śródmieście.