Piece i kotły gazowe Warszawa Wesoła, Rembertów – montaż, serwis, przeglądy

W ostatnim czasie wiele osób decyduje się na zmianę sposobu ogrzewania, wybierając tym samym ekonomiczne oraz komfortowe rozwiązania, jakim są piece i kotły gazowe. Piece gazowe nie wymagają obsługi, tak jak ma to miejsce, chociażby w przypadku pieca węglowego. Co więcej, nowoczesne kotły gazowe pozwalają utrzymać stabilną temperaturę bez przegrzewania pomieszczeń, co zapewnia nie tylko komfort, ale również mniejsze koszty za ogrzewanie. Należy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że w celu zapewniania bezpiecznej i wydajnej pracy urządzenia gazowego, wymaga ono profesjonalnego podejścia. W Proserwis zapewniamy profesjonalne usługi z zakresu montażu, serwisu oraz konserwacji pieców gazowych na terenie warszawskich dzielnic, takich jak Wesoła czy Rembertów, a także w pozostałych częściach stolicy. 

 

Montaż pieców gazowych

Oferujemy profesjonalny montaż kotłów gazowych wiodących producentów. Bardzo ważnym elementem poprzedzającym montaż jest jednak sam dobór odpowiedniego kotła do potrzeb Klienta. Dlatego w Proserwis chętnie doradzamy w wyborze optymalnego rozwiązania do indywidualnych preferencji. Nasza firma posiada odpowiednie certyfikaty i uprawnienia, które gwarantują profesjonalny montaż zgodnie z wytycznymi producenta.

Chcesz zmienić piec węglowy na wydajny kocioł gazowy?

Skontaktuj się z nami – doradzimy i wdrożymy najlepsze rozwiązanie:

Serwis, naprawa kotłów gazowych

Nawet drobna usterka kotła gazowego może negatywnie odbić się na jego funkcjonalności, a także mieć wpływ na bezpieczeństwo dla zdrowia czy życia mieszkańców. Z tego też względu serwis kotłów gazowych należy powierzyć specjalistom, którzy mają odpowiednią wiedzę i uprawnienia w zakresie obsługi i konserwacji urządzeń gazowych. Nasi serwisanci z Proserwis wykonują profesjonalne naprawy kotłów gazowych. Wszystkie usterki staramy się eliminować tak szybko, jak to tylko możliwe, dzięki bogatemu zapleczu części wymiennych.

Przeglądy, konserwacja pieców gazowych

Przegląd pieca gazowego, jak i jego regularna konserwacja zwiększa bezpieczeństwo, komfort oraz ekonomiczność eksploatacji. Dzięki regularnym przeglądom i konserwacji możemy uniknąć niespodziewanych awarii wynikających ze zużytych części czy zanieczyszczenia elementów kotła. W ramach przeglądu kotła gazowego wykonujemy następujące czynności:

  • czyszczenie pieca gazowego;
  • kontrola parametrów pracy;
  • kontrola zabezpieczeń;
  • sprawdzenie szczelności instalacji;
  • analiza spalin. 

Kotły i piece gazowe od różnych producentów – co obejmuje nasza oferta?

Marki pieców gazowych, które montujemy: Vaillant, Bosch, Saunier Duval, ATAG, Viessmann, Buderus
Marki pieców gazowych, które serwisujemy i konserwujemy: Junkers, ATAG, Vaillant, Saunier Duval, De Dietrich, Bosch, Buderus, Immergas, Viessmann, Termet

Szukasz specjalistów od pieca gazowego w Rembertowie albo Wesołej w Warszawie?

Skontaktuj się z nami:

Warszawa Wesoła, Rembertów – tutaj realizujemy usługi związane z kotłami gazowymi

Wesoła, podobnie jak i Rembertów, to dzielnice Warszawy położone w prawobrzeżnej części stolicy. Granicę Wesołej od północy, wschodu oraz południa określa granica miasta, natomiast od zachodu ulica Sosnowa, Przejazdowa, Jagiellońska, później Mazowiecki Park Krajobrazowy do Wawerskiej i Lasy Wawerskie aż do ulicy Prabuckiej. Rembertów z kolei usytuowany jest we wschodniej części stolicy, pomiędzy lasami obfitującymi w szlaki turystyczne i pomniki przyrody. W dzielnicy tej dominuje niska zabudowa wielorodzinna i jednorodzinna. Na terenie obu dzielnic jest dużo terenów zielonych.

Obszar obsługi pieców gazowych poza warszawskim Rembertowem oraz Wesołą 

Rembertów i Wesoła to tylko niektóre z dzielnic, na terenie których realizujemy swoje usługi. Do pozostałych z nich należą: Ochota, Mokotów, Wawer, Ursus, Bemowo, Wola, Praga Północ, Żoliborz, Wilanów, Praga Południe, Białołęka, Bielany, Ursynów, Targówek, Włochy, Centrum. Siedziba naszej firmy znajduje się w Raszynie, ale nasi Klienci pochodzą również spoza Warszawy, z takich miejscowości jak: Józefów, Wołomin, Legionowo, Wieliszew, Nieporęt i Jabłonna, Góra Kalwaria, Stare Babice, Izabelin, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Brwinów, Milanówek i Grodzisk Mazowiecki, Piastów oraz Michałowice, Łomianki, Kobyłka, Lesznowola, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Zielonka, Karczew i Otwock, Marki oraz Ząbki, Sulejówek, Wiązowna, Halinów, Nadarzyn.