Kotły, piece gazowe Defro – montaż, serwis, konserwacja Warszawa i okolice

W zależności od potrzeb konkretnych Klientów wykonujemy prace związane z montażem kotłów gazowych marki Defro lub zajmujemy się serwisem instalacji i urządzeń. Nasi fachowcy posiadają odpowiednie umiejętności i uprawnienia do przeprowadzania działań konserwacyjnych i przeglądów technicznych, wymaganych do utrzymania gwarancji. Wszystkie osoby z Warszawy i okolic, które poszukują profesjonalnej firmy do zadań związanych z montażem pieca c.o, zapraszamy do kontaktu.

Defro – producent pieców gazowych

Marka Defro ma wieloletnie doświadczenie w produkcji kotłów centralnego ogrzewania oraz elementów stalowych. Ta polska firma nie tylko projektuje wydajne, bezpieczne i ekologiczne kotły, wkłady kominkowe, piece na pellet dystrybuowane na całą Europę, ale także posiada własne laboratorium badawcze.

Piece gazowe Defro – usługi, które świadczymy na terenie Warszawy i okolic

Wieloletnie doświadczenie poparte uzyskanymi certyfikatami oraz pozytywnymi opiniami od zadowolonych Klientów, pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi z zakresu instalacji, naprawy, serwisu i okresowych przeglądów kotłów gazowych marki Defro. Podejmiemy się wykonania wszelkich prac związanych z modernizacją bądź projektem instalacji grzewczej w domu prywatnym, bądź budynkach użyteczności publicznej. Zdobyta wiedza pozwala nam służyć praktycznymi wskazówkami oraz profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego modelu kotła jedno- i dwufunkcyjnego.

Montaż pieców gazowych Defro w Warszawie, Raszynie i okolicach

Piece gazowe marki Defro to nowoczesne urządzenia, które wyróżnia prosta obsługa i duża bezawaryjność. Należy jednak zadbać o ich poprawny montaż poprzez powierzenie tego zadania profesjonalistom, takim jak zatrudnieni monterzy w firmie Proserwis. Naszym Klientom oferujemy wsparcie już na etapie planowania instalacji grzewczej. Wykonamy projekt, modernizację kotłowni, wdrożenie oraz przeprowadzimy pierwsze uruchomienie. 

Naprawa kotłów gazowych Defro

Niezależnie od tego, jak bardzo dbamy o urządzenie grzewcze i jak często przeprowadzamy jego konserwację, może dojść do sytuacji, gdy konieczne będzie wezwanie serwisanta do naprawy usterki. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne usługi zakresu usuwania usterek z urządzeń różnych marek, w tym kotłów Defro. Zapewniamy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis, który obejmuje wymianę zużytych części i podzespołów oraz kontrolę sprawności funkcjonowania czujników. 

Powierz naprawę kotła gazowego Defro specjalistom

Zapewniamy najwyższy poziom usług

Jakie urządzenia gazowe marki Defro instalujemy?

Kotły gazowe Defro to wyjątkowo trwałe produkty wykonane ze stali nierdzewnej o wysokiej przewodności cieplnej. Zajmujemy się montażem pieców gazowych Defro:

  • jednofunkcyjnych oraz dwufunkcyjnych;
  • kondensacyjnych i tradycyjnych;
  • z otwartą lub zamkniętą komorą spalania;
  • stojących i wiszących,

Oznacza to, że możesz zamówić u nas instalację modeli: COMFORT oraz wyjątkowo smukłych DCG SMART. To, co wyróżnia kotły tej marki to szeroka modulacja mocy w zakresie 2,3 – 24 Kw.

Konserwacja, przeglądy pieców i kotłów gazowych Defro

Zdaniem eksperta 

W naszej firmie pracują doświadczeni fachowcy posiadający uprawnienia do wykonania przeglądów technicznych kotłów gazowych Defro. Doskonała znajomość urządzeń tego producenta pozwala na sprawne przeprowadzenie wszystkich prac. Dokładność działań oraz zastosowanie profesjonalnego sprzętu sprawia, że ewentualne usterki są szybko lokalizowane, a prace konserwacyjne i serwisowe przebiegają sprawnie – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek

Serwis, montaż, przeglądy pieców gazowych innych marek

Nasza firma specjalizuje się w montażuserwisie kotłów gazowych znanych producentów. Klienci z Warszawy i okolic mogą u nas zamówić serwis m.in.:

Gdzie poza Warszawą montujemy i serwisujemy kotły gazowe Defro i inne?

Świadczymy profesjonalne usługi obejmujące montaż, serwis i konserwację pieców gazowych Defro, a także rozwiązań innych znanych marek. Mieszkańcy Warszawy oraz okolicznych miejscowości, takich jak JózefówPiasecznoKonstancin-JeziornaNadarzynGrodzisk Mazowiecki mogą skorzystać z naszego doświadczenia i zlecić wykonanie prac prawdziwym specjalistom w tym zakresie. Zapraszamy do kontaktu.