Naprawa pieców gazowych Warszawa

1

Szukasz profesjonalnej naprawy pieców gazowych w Warszawie? Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się kompleksowym serwisem – swoje usługi kierujemy do osób prywatnych, jak i małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Naprawa odbywa się u nas lub też w siedzibie klienta – w domu, mieszkaniu, siedzibie firmy.

To co nas wyróżnia to kompleksowość i dbałość o szczegóły. Nie usuwamy usterki jedynie na chwile – zawsze najpierw staramy się znaleźć przyczynę problemu i wtedy ją zredukować, niedopuszczając przy tym do jej powrotu. Zawsze doradzamy klientowi – proponujemy rozwiązanie i skuteczny, ale też , jak najmniej kosztowny model działania.

Naprawa kotłów gazowych

Zajmujemy się naprawą kotłów gazowych w Warszawie i pobliskich miejscowościach – realizujemy każdą usługę od A do Z. Przede wszystkim wymieniamy uszkodzone części, sprawdzamy nanometr, płytę główną ,naprawiamy całą armaturę gazową – po zrealizowaniu wszystkich prac weryfikujemy je, testując czy wszystko działa tak jak powinno.

U nas nie czekasz na naprawę – dostarczamy nasze usługi tak szybko jak to tylko możliwe. Jeśli awaria nie jest dużą możemy pomóc od ręki. Zawsze ustalamy z klientem termin realizacji – bez czekania i przedłużających się terminów. Jasne zasady współpracy to nasz priorytet.

Profesjonalna naprawa pieców i kotłów Dudek

Profesjonalna naprawa pieców i kotłów Dudek? Tylko u nas! Nasza firma naprawia zarówno nowe modele pieców i kotłów z elektronicznym systemem obsługi, jak i starsze modele, do których często brakuje już części. Zawsze mówimy co możemy zrobić dla klienta i czy dany model da się naprawić.

Naprawiamy piece i kotły i piece znanych i cenionych marek – w naszym serwisie przyjmujemy również modele pieców firm, które dopiero wkraczają na rynek i chcą zyskać zaufanie klienta indywidualnego i biznesowego.

footer-big-1