Montaż kotłów gazowych Warszawa

3

Montaż kotłów gazowych w Warszawie i okolicach. Świadczenie usług w domu klienta lub też pod wskazanym przez niego adresem. Dbamy o to, aby zrealizować montaż w jak najszybszym terminie – u nas klient nie czeka! Dostarczamy urządzenie pod wskazany adres i montujemy je z dbałością o zasady bezpieczeństwa i przy uwzględnieniu wszystkich norm branżowych.

Montaż kotłów gazowych nowych i starych modeli. Branża nie ma dla nas tajemnic – wiemy jak zamontować urządzenie, aby służyło przez wiele lat. Montujemy kotły i piece, jednocześnie udzielamy klientom porady dotyczącej użytkowania i prawidłowej obsługi – podpowiadamy, jak korzystać z urządzenia, aby uniknąć usterek.

Montaż pieców gazowych

Zajmujemy się montażem kotłów gazowych w Warszawie i pobliskich miejscowościach. Na życzenie klienta instalujemy kotły wiodących marek na rynku – w tym między innymi Junkers czy Saunier Duval. Montujemy stare i nowe modele, produkty firm cenionych i rozpoczynających swoją przygodę w branży.

Działamy kompleksowo – gwarantujemy profesjonalny montaż – opieramy się w codziennej pracy na oryginalnych materiałach instalacyjnych, doradzamy w wyborze modelu, pomagamy w wypełnieniu książeczki serwisowej, uczymy obsługi kotła.

Profesjonalny montaż kotłów i pieców Dudek

Profesjonalny montaż kotłów i pieców Dudek i nie tylko! Dobre ceny i szybka realizacja. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu – wiemy, jak naprawić dane urządzenie, aby służyło naprawdę przez długi czas.

Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie udzielimy profesjonalnej porady. Bliżej przedstawiamy naszą ofertę. Umawiamy się na konkretny termin naprawy. Wszystkie usługi w Warszawie i okolicach profesjonalnie i szybko.

footer-big-1