Montaż pieców i kotłów gazowych w Warszawie i okolicach

Zajmujemy się montażem pieców gazowych marek: Buderus, Viessmann, Vaillant, Bosch, Saunier Duval, ATAG. Swoje usługi świadczymy zarówno w domu u klienta, jak i pod wskazanym przez niego adresem na terenie Warszawy i okolicRaszyna oraz Pruszkowa i pobliskich miejscowości. Bogate doświadczenie i wiedza techniczna w zakresie instalacji pieców gazowych to gwarancja wysokiej jakości usług. Dzięki praktycznej wiedzy czerpanej z setek zleceń, które z powodzeniem zrealizowaliśmy, śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zawsze służymy pomocą, nawet po wykonanym zleceniu.

Montaż pieców gazowych – zakres naszych usług 

Montaż pieców gazowych wymaga odpowiednich uprawnień oraz przeprowadzenia próby szczelności. Aby urządzenie gazowe spełniało wszystkie wymogi, a jego użytkowanie było bezpieczne, montaż kotła może wykonać jedynie doświadczona osoba. Zajmujemy się montażem starych i nowych modeli kotłów gazowych. Montujemy produkty cenionych i uznanych na rynku firm, jak na przykład Buderus czy Viessmann, jak i tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę w branży. Działamy kompleksowo. Posiadamy wiedzę merytoryczną i praktyczną, która podparta jest odpowiedniami uprawieniami. Doradzamy naszym Klientom przy wyborze odpowiedniego kotła gazowego. Chętnie podpowiemy, czy dany piec gazowy spełni konkretne oczekiwania i wymogi techniczne. Jesteśmy w stanie wykonać montaż piecyków gazowych od zera, pomagamy także w wypełnieniu książeczki serwisowej, uczymy obsługi kotła. Montażyści, którzy rozlokowani są na terenie Warszawy, dysponują zarówno odpowiednimi uprawnieniami, jak niezbędnym doświadczeniem w zakresie podłączania pieców gazowych. 

Profesjonalny montaż pieców gazowych renomowanych producentów

Napisz lub zadzwoń do nas

Montaż kotłów gazowych – jakie marki pieców podłączamy? 

Możemy zaproponować Państwu montaż pieców gazowych następujących marek:

  •  Buderus;
  • Viessmann;
  • Vaillant;
  • Bosch;
  • Saunier Duval;
  • ATAG. 

Montujemy piece gazowe, zarówno wiszące, jak i stojące, z otwartą lub zamkniętą komorą spalania, kotły tradycyjne i kondensacyjne. Wykonujemy instalacje pieców gazowych w domach mieszkalnych, siedzibach firm, instytucjach, obiektach użyteczności publicznej. Jesteśmy po to, aby dopasować optymalne rozwiązanie tak, by było bezpieczne w użytkowaniu. 

Gdzie zamontować kocioł gazowy? 

Zdaniem eksperta 

Przed przystąpieniem do montażu kotła gazowego warto jest wcześniej wybrać pomieszczenie, w którym chcemy umieścić taki piec, bowiem wtedy wiemy, jakie parametry należy wziąć pod uwagę. Instalując kocioł gazowy, należy bezwzględnie przestrzegać przepisów. Jednym z najważniejszych warunków, które należy przestrzegać przy montażu kotła gazowego, jest to, że nie może on się znajdować w pomieszczeniu przeznaczonym do stałego pobytu. W przypadku montażu z otwartą komorą spalania ważna jest sprawna instalacja oraz nawiew. Kotły z zamkniętą komorą spalania można instalować w obiektach mieszkalnych, niezależnie od rodzaju wentylacji – mówi właściciel Proserwis Karol Dudek

Instalacja pieców i kotłów gazowych w Raszynie i okolicach – gdzie jeszcze świadczymy swoje usługi?

Siedziba naszej firmy znajduje się w Raszynie, ale obszar naszego działania jest znacznie większy. Swoją ofertę z zakresu montażu pieców gazowych kierujemy do osób prywatnych oraz firm i instytucji z Warszawy i okolic. Zasięgiem naszego działania objęte są wszystkie dzielnice Warszawy (m.in. Żoliborz, Ursus, Bemowo, Włochy, Bielany, Wilanów, Rembertów, Mokotów, Wesoła, Targówek, Wawer, Praga Południe, Praga Północ, Ursynów, Białołęka, Śródmieście, Wola, Ochota). Działamy także w Pruszkowie, Legionowie, Łomiankach, Wołominie, Otwocku, Piasecznie, Nadarzynie, Grodzisku Mazowieckim oraz innych miejscowościach w obrębie 50 km od centrum stolicy. 

Podłączenie pieców i kotłów gazowych – cena

Ceny montażu pieców gazowych ustalane są indywidualnie. Dokładna wycena jest zawsze sporządzana pod konkretne zapytanie ofertowe. Na cenę instalacji kotła gazowego w głównej mierze ma wpływ rodzaj i jakość urządzenia, które będzie zamontowane. Cena montażu pieca gazowego dwufunkcyjnego będzie inna niż jednofunkcyjnego. W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu z nami. 

Szukasz montera do montażu pieca gazowego?

Skontaktuj się z naszą firmą, która zadba o bezpieczny montaż kotła gazowego

Inne usługi, oprócz montażu pieców gazowych, które świadczymy w Warszawie, Pruszkowie i okolicach 

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu serwisu i naprawy pieców gazowych. Wykonujemy także okresowe przeglądy i konserwacje kotłów gazowych, na które składają się m.in. czyszczenie, kontrola szczelności instalacji i stanu poszczególnych części. W odpowiedzi na rosnące zapytania naszych Klientów, działalność firmy Proserwis rozszerzyliśmy także o usługi z zakresu instalacji i ogrzewania budynków użyteczności publicznej.